EN|RU|UK
 За кордоном
  28005  211

 Російські парламентарі хочуть перевіряти у молодят здатність мати дітей

У комітеті Держдуми РФ з охорони здоров'я пропонують ввести "Сертифікат молодят" і перевіряти до весілля здатність потенційного подружжя до дітонародження.

Відповідні пропозиції ввійшли до списку рекомендацій під час роботи "круглого столу" комітету Держдуми РФ на тему "Репродуктивне здоров'я чоловічого населення Росії", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Також читайте: 5216 громадян України затримані або засуджені в Росії, - МЗС

Так, учасники засідання рекомендують "ввести "Паспорт репродуктивного здоров'я" і затвердити "Сертифікат молодят" з метою обстеження стану репродуктивної системи осіб, що вступають у шлюб".

У рекомендації зазначається, що "в Росії зберігається аномально висока в порівнянні з іншими країнами смертність чоловічого населення працездатного віку, що є причиною істотних репродуктивних втрат". Водночас зараз вдалося досягти абсолютного історичного мінімуму за показниками материнської смертності та смертності серед немовлят.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Російські парламентарії хочуть збільшити кількість шкільних уроків історії: "підйом патріотизму потрібно зберегти"

У зв'язку з цим у рекомендаціях пропонується "доопрацювати проект концепції охорони репродуктивного здоров'я населення РФ, звернувши увагу на визнання чоловічого здоров'я як невід'ємного показника охорони репродуктивного здоров'я населення"Источник: https://ua.censor.net.ua/n388669
VEhrNGRrdzVReXN3VEZSU1owNUhSREJNWWxGMFpFTTVNRXd6VW1vemVsRjJaRU4zTUZsRVVYWjBRekF3VEdKU1p6bERlVEJNUkZGMlpFZFhNRmxJVW1kMFIwMW1Ua2RDTUZwaVVYWkRabEpxTTNwU1oyUkRPREJNV0ZKblRrZERNRXd6VW14MFIwSXdXVXhTYWtoNlVXeE9RekV3V1VSUmRIUkRNREJaVUZGMlRrTjNaazVETURCYVlsSm5kRU0wWms1RFp6Qk1OMUpuWkVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору