EN|RU|UK
 Події
  3359  7

 Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 420 мільйонів

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 420 мільйонів гривень.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за рядом статей, встановлено, що група осіб через підконтрольні їм транзитні та фіктивні підприємства надавала послуги з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій, незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектора економіки з Києва та інших регіонів, повідомили Цензор. НЕТ у прес-службі ДФС.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Підпільний цех із виготовлення фальсифікованого вина ліквідовано в Дніпропетровську: вилучено продукції та обладнання на 630 тис. грн

Підприємства, які реально працюють, переказували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних учасникам центру компаній за нібито придбані товари, роботи або послуги. Надалі грошові кошти переказувалися на розрахункові рахунки підприємств-імпортерів, після чого, вираховуючи 5-7% за надання імпортного податкового кредиту, передавалися "конвертаторам".

"Проконвертовані" готівкові гроші, за винятком 10-13%, що служили "винагородою" зловмисникам, разом із підробленими первинними документами передавалася керівникам підприємств-вигодонабувачів.

У своїй протиправній діяльності учасники групи використовували розрахункові рахунки, оформлені в двох банках.

Загальний обсяг проконвертованих коштів становив понад 420 мільйонів гривень. Імовірні втрати бюджету становлять понад 70 мільйонів. Наразі встановлено чотири найбільших підприємства - вигодонабувачі.

У результаті проведених у Києві, Київській області та Дніпропетровську восьми обшуків було виявлено та вилучено 50 тисяч гривень, 10 тисяч доларів США, комп'ютерну техніку, 11 банківських карток, 26 печаток та штампів, 12 кліше, первинну та бухгалтерську документацію, комп'ютерну техніку та електронні носії інформації.

Усе вилучене долучено до матеріалів кримінального провадження як речові докази. Слідчі дії тривають.
конвертцентр

конвертцентр

конвертцентр


Источник: https://ua.censor.net.ua/n388673
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVXeE9RMnN3UzBVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору