EN|RU|UK
 Політика України
  2171  50

 Уряд рішуче налаштований іти шляхом реформ, - Гройсман на зустрічі з послами країн "Великої сімки"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з послами країн "Великої сімки" підкреслив рішучість Уряду в проведенні реформ в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Кабінету Міністрів.

Читайте також: Більшість лідерів країн G7 визнають необхідність фіскальних кроків для стимулювання економік, - прем'єр Японії

"Я хотів би підкреслити рішучість Уряду на проведення реформ, на здійснення змін. Ми будемо йти цим шляхом", - заявив Володимир Гройсман на спільній із Президентом України Петром Порошенком зустрічі із послами "Великої сімки" у понеділок.

Володимир Гройсман підкреслив, що головними орієнтирами для роботи Уряду є проведення внутрішніх реформ, реалізація завдань, передбачених Угодою про Асоціацію України із Європейським Союзом, взаємодія з Міжнародним валютним фондом.

Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд завершує підготовку операційного плану своєї роботи на найближчий рік, який буде базуватися зокрема на "Стратегії реформ-2020", Угоді про Асоціацію між Україною і Європейським Союзом, Меморандумі про співпрацю із Міжнародним валютним фондом.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Усі угоди з міжнародними кредиторами Україна повинна виконувати в повному обсязі, - Гройсман

Володимир Гройсман підкреслив, що Уряд надає "особливого значення" питанню міжнародної співпраці, європейської та євроатлантичної інтеграції. З цією метою в Уряді призначений окремий Віце-прем'єр-міністр, "який забезпечує цей напрямок роботи".

Прем'єр-міністр також назвав серед пріоритетів Уряду реформування державної служби, зокрема системи управління, та питання децентралізації. Він підкреслив, що потребують "фахових підходів" сфера управління державною власністю, якість управління державними компаніями, а також питання приватизації.


Крім того, Володимир Гройсман назвав одним з пріоритетів Уряду вдосконалення системи державних закупівель. "Ми хочемо зробити державні фінанси більш прозорими", - зазначив він.

За словами Прем'єр-міністра, у фокусі Уряду також податкова реформа. У цьому питанні Кабінет Міністрів виходить із необхідності забезпечення сталості податкової системи і ефективності адміністрування податків, зазначив він. "Система має бути прозорою, зрозумілою, стабільною", - наголосив Володимир Гройсман.

Читайте: "Хотів, щоб Наталія Яресько залишилася працювати в уряді" - Гройсман

Голова Уряду висловився за продовження судової реформи та реформи правоохоронної системи. У цьому контексті Прем'єр-міністр назвав питанням №1 посилення боротьби з корупцією "у багатьох сферах". У якості одного з прикладів він навів стан справ із імпортом ліків та цін на них на українському ринку. За його словами, Уряд здійснив кроки для виправлення ситуації у цій сфері, які, зокрема, передбачають спрощення доступу ліків з-за кордону до України. "Це приклад того, як система була зарегульована і як її треба змінювати", - зауважив він.
Як ще один приклад Прем'єр-міністр навів ситуацію, що склалася на українській митниці, зазначивши, що Уряд також робить конкретні кроки щодо її вирішення. "Це ті сфери, які потребують хірургічного втручання", - зазначив Голова Уряду.

За словами Володимира Гройсмана, Уряд також планує рішення щодо забезпечення публічної і прозорої приватизації. "Наше завдання - створити таку систему приватизації, яка б викликала довіру до інвесторів та довіру у громадян України", - підкреслив він. Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд готує пропозиції щодо публічної приватизації низки державних компаній, зазначивши, що найближча у списку приватизація - Одеського припортового заводу.

Говорячи про рішення щодо встановлення єдиної ринкової ціни на газ, Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд "знищив підстави для корупції". Володимир Гройсман наголосив, що одночасно із цим рішенням Кабінет Міністрів створює відповідні "соціальні компенсатори" для соціально незахищених верств населення. Крім того, у рамках цього рішення Уряд здійснює кроки щодо розвитку вітчизняної газовидобувної галузі та забезпечення енергоефективності, також зауважив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман зазначив, що на шляху реформування Уряд розраховує на підтримку з боку країн "Великої сімки".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388675
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS1VGSm5Ua01yTUV4dVVtZGtRemd3VEVSUmRsTTRkakJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0VW5rd00yWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJkamxES3pCWlNGRjJkRU0z
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору