EN|RU|UK
 За кордоном
  467  8
Матеріали за темою:

 Фахівці ЄС навчатимуть лівійську поліцію та берегову охорону, - Федеріка Могеріні

Глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні відкинула можливість військової операції ЄС на території Лівії, а також поставок зброї лівійській владі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У своїх відповідях на запитання журналістів у понеділок у Відні, текст яких поширила Європейська зовнішньополітична служба, Ф. Могеріні заявила у зв'язку з міністерської зустріччю щодо Лівії, що Євросоюз готує разом із владою країни етап "сприяння, навчання в цивільному секторі, тобто в поліції, правосудді, а також у береговій охороні".

"Усе це, щоб посилити спроможності лівійської влади контролювати не тільки міграційні потоки, а й потоки зброї та гарантувати безпеку моряків. Я знаю, що це деталь, яку недостатньо обговорюють, але найважливіше - це допомогти лівійській економіці знову запрацювати нормальним чином, а це вимагає певного рівня безпеки на суші й на морі", - відповіла верховний представник ЄС із закордонних справ на питання про можливість військового втручання європейців у Лівії.

Читайте також: ЄС пропонує Україні залучити до розмінування на Донбасі неурядові організації

Відповідаючи на питання про надання лівійцям військової допомоги, вона зазначила: "Європейський союз ніколи не постачає військову допомогу, наприклад, у формі надання озброєнь. Що можна зробити, і ми це обговорюємо, - це продовжити підтримку з точки зору навчання, особливо в цивільних секторах безпеки, тобто в поліції, секторі правосуддя, секторі контролю над кордонами і, зокрема, в береговій охороні".Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору