EN|RU|UK
 Політика України
  13223  97

 Парламент відмовився ввести в Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі"

Верховна Рада відмовилася ввести в Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі".

За прийняття за основу законопроекту №1188 проголосували 178 депутатів за мінімально необхідних 226, а за повернення до його розгляду - 183 депутати, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини".

Згідно з ним "злодій у законі" - це особа, яка є організатором і керівником злочинного співтовариства, яка базується на достатньому авторитеті в кримінальному і тюремної середовищі, є активним прихильником кримінального способу життя і моралі, пов'язаний зобов'язанням злочинного кодексу поведінки і традиціями кримінального світу.

У свою чергу, злочинне співтовариство - це стійке ієрархічне злочинне угруповання, організатором і керівником якого є "злодій у законі".

Також читайте: Парламент запровадив кримінальну відповідальність за неналежне забезпечення ЗСУ

Законопроект передбачає введення кримінальної відповідальності за створення злочинного співтовариства з метою здійснення будь-яких злочинів під керівництвом "злодіїв у законі".

Таке правопорушення передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або до довічного ув'язнення з конфіскацією майна.

Також пропонується передбачити в Кримінально-виконавчому кодексі норму, що дозволяє утримувати "злодіїв у законі" в приміщеннях камерного типу у виправних колоніях максимального рівня безпеки.

Як повідомлялося, 7 квітня закон про можливість арешту майна третьої особи, яке підлягає спеціальній конфіскації, набрав чинності.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n388783
VEhrNGRrdzVRek13VEhaUmRuUkRNREJhWWxGMVUwUlNaM2xFVVhRNVEzY3dUSEpSZG5SRE9UQmFXamd3VEdaUmMwNUROakJNTjFGMlpFTXJNRXd2VW1kT1F5c3dURmhSZFhSSFEyWk9Rell3V1VSUmRVNURPREJhWWxGMlpFTjNNRXgyVW1wT1F6a3dUR3BSZFZZdlVYVjBReXN3VEZSUmRHUkROakJaUmpnd1NreFJiMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору