EN|RU|UK
 Суспільство
  1660  8
Матеріали за темою:

 "Україна повинна спростити надання гуманітарної допомоги", - депутат Загорій

гуманитарка

До парламенту внесено пакет законопроектів, який спрощує процедуру надання гуманітарної допомоги міжнародними та українськими донорськими організаціями.

Про це заявив народний депутат Гліб Загорій під час презентації цих законодавчих ініціатив, повідомляють Українські новини.

Зокрема, в пакет увійшли поправки до закону "Про гуманітарну допомогу", податкового та митного законодавства, а також новий закон "Про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях".

За словами Загорія, запропоновані проекти законів адаптовані до норм міжнародного права. Крім того, гуманітарна допомога, що надається іноземними державами, буде надходити в Україну за спрощеною митною процедурою і звільняється від сплати ПДВ.

"Наші законодавчі ініціативи вводять таке поняття, як кризова ситуація. При цьому процедура визначення кризової ситуації максимально спрощена", - сказав Загорій.

За його словами, були спрощені також і процедури реєстрації міжнародних і національних гуманітарних організацій, але, водночас, законодавці передбачили і відповідальність донорів. Зокрема, буде збережений санітарно-епідеміологічний контроль над ввезеними продуктами харчування.

"Дуже важливо, що є донори, які можуть надавати допомогу. Наше завдання - допомогти на законодавчому рівні цей процес удосконалити і спростити", - сказав Загорій, представляючи громадськості та громадським організаціям пакет законопроектів у Верховній Раді.

До розробки пакету законопроектів автори залучили міжнародні організації. "Україна повинна використовувати накопичений світовий досвід регулювання гуманітарної допомоги", - заявила під час презентації Барбара Манзі, глава Управління ООН з координації гуманітарних питань в Україні.

За даними Міністерства соціальної політики, в 2014-2015 роках гуманітарну допомогу Україні надали 57 країн світу, відправивши в Україну 27,4 і 36 тисяч тонн вантажів відповідно. Лідери з надання допомоги - Німеччина, Англія, США, Нідерланди, Польща, Швейцарія і Норвегія.Источник: https://ua.censor.net.ua/n388793
TUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVteHBPSFpNZVM5UmRFNURLekJNTDFGMmRFTTRNRXczVVhNNVEzZG1Ua042TUZsUVVYWk9RM2N3VEROU2JIUkhRekJNUkZKblRrTTVNRXhCWnpCTVZGRjJkRU12TUV3M1VYWk9ReXN3VEZCUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору