EN|RU|UK
 Політика України
  6594  16

 Парламент визнав теле- і радіопередачі держави-агресора неєвропейськими

Верховна Рада дала законодавче визначення контенту європейського виробництва.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини", за прийняття законопроекту №2766 у другому читанні проголосували 229 депутатів за мінімально необхідних 226.

Відповідно до закону, передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або кількома юридичними особами-резидентами країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення.

Також читайте: Нову телевежу на горі Карачун біля Слов'янська буде встановлено ​​до 5 липня, - Мінінформполітики

Також до передач європейського виробництва, крім випадків, визначених законом, також належать передачі, виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення, за умови, що безпосереднім виробником такої передачі також є особи-резиденти таких країн.

У разі, якщо передача створена на замовлення або за участі однієї або декількох юридичних осіб-резидентів країни, яка визнана Верховною Радою державою-агресором (державою-окупантом), - така передача не може вважатися передачею європейського або українського виробництва.

Також, відповідно до закону, передачі європейського виробництва, а також виробництва США і Канади, повинні становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення, в тому числі не менше 50% загального тижневого обсягу мовлення повинні становити передачі українського виробництва.

Читайте також: 150-метрову телевежу збудують на адмінкордоні з окупованим Кримом, - Джемілєв

Як повідомлялося, депутати Верховної Ради Вікторія Сюмар, Дмитро Стеценко, Сергій Висоцький (всі - фракція "Народний фронт") і Олександр Опанасенко ( "Об'єднання "Самопоміч") пропонують парламенту затвердити законодавче визначення контенту європейського виробництва.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n388810
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsSFFUQk1SRkYwVGtkWE1FdzFPREJNZWxGMmRFTjVNRXgyVVhSa1F6a3dURE5TYWpONlVXdDBRMmRtVGtOcE1FcEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору