EN|RU|UK
 Суспільство
  4595  114

 Програма національно-патріотичного виховання дітей представлена на Донеччині, - ОДА

Донецька область отримала Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ОДА, документ був прийнятий у вівторок колегією Донецької облдержадміністрації на чолі з керівником області Павлом Жебрівським.

Програма складається з 6 проектів, які повинні сформувати в молодшого покоління відчуття патріотизму, сучасної національної ідентичності та національної гідності.

Посилювати суспільну активність дітей директор Департаменту освіти і науки Донецької ОДА Надія Оксенчук запропонувала, посилюючи учнівське самоврядування. Також необхідно проводити профорієнтаційні заходи, правові турніри та конкурси. Результатом такої роботи повинна стати готовність у молоді активно брати участь у соціальному житті держави, навчитися робити власний вибір.

Щоб сформувати у молодого покоління готовність до захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини, програма передбачає створення патріотичних шкіл, профільних таборів та відвідування військових частин.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Російські парламентарії хочуть збільшити кількість шкільних уроків історії: "підйом патріотизму потрібно зберегти"

Також департамент освіти і науки пропонує проводити історичні турніри, дослідження, фольклорно-етнографічні фестивалі, благодійні акції для того, щоб ознайомити дітей із надбанням українського народу, його історією. Для реалізації схожої мети - донесення до дітей ідеї соборності держави - автори програми пропонують молодіжні, педагогічні та культурні обміни, екскурсійні маршрути.

"Дуже важливим напрямком роботи є виховання у дітей любові до української мови, бажання нею спілкуватись. У Програмі передбачено друк популярної дитячої літератури рідною мовою, запровадження грантів для молодих письменників, проведення літературних турнірів. А для того, щоб сприяти процесам євроінтеграції, у 2016-2020 роках в області будуть проводитись конференції, відбуватимуться молодіжні обміни та інформаційні кампанії", - сказано в повідомленні.

Павло Жебрівський наголосив, що його основна мета як очільника області - введення Донеччини в єдиний український простір.

"Я дуже хочу, щоб ця Програма патріотичного виховання не була для галочки, формальною. Для цього ви маєте перейнятися нею, усвідомити, що вам це потрібно", - звернувся він до чиновників.

Читайте також: Трьох мирних жителів госпіталізовано з мінно-вибуховими пораненнями в Донецькій області, - ОДАИсточник: https://ua.censor.net.ua/n388913
VEhrdlVXeDBRekV3VEVoU1owNUhWekJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhWT1F6Vk1lUzlSZGpsRGR6QlpURkpuVGtkWE1FdzNVbWQwUXpRd1RHWlJka2g2VVhZNVIwRXdURGRSY3psSFFUQk1SRkYyVGtOM1prNURlVEJNYWxKb1pFTXJNRXhNVVhOT1F6a3dURE5TYWpONlVXeE9ReXN3VEROUmRHUkhSekJaZWxGMWRFTjNTVTVES3pCTVNGRjFPVU4zTUZsSVVtZDBSMDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору