EN|RU|UK
 Політика України
  4165  34

 "Я прошу суд скасувати розпорядження та рішення Ради ЄС, що вводять і продовжують щодо мене санкції майнового характеру", - екс-міністр Лукаш

Колишній міністр юстиції Олена Лукаш подала позов до Люксембурзького суду ЄС проти Ради Євросоюзу, в якому просить зняти з неї санкції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

"Команда найкращих адвокатів подала позов до Люксембурзького суду ЄС. Позивачем виступаю я, а відповідачем - Рада ЄС", - пише вона.

"Я прошу суд скасувати розпорядження та рішення Ради ЄС, що вводять і продовжують щодо мене санкції майнового характеру. Я прошу судового контролю, справедливого та неупередженого розгляду процедури застосування санкцій Радою ЄС щодо мене", - інформує Лукаш.

Читайте також: Мін'юст перешкоджає розслідуванню справ проти екс-міністрів юстиції Лукаш і Лавриновича, - ГПУ

"З урахуванням того, що ніякого майна в країнах ЄС у мене немає і не було, я впевнена, що майнові санкції Ради ЄС, які базуються на недостовірній інформації Генеральної прокуратури, - це тяжке та необґрунтоване посягання на мою честь і гідність. Я стверджую, що під час ухвалення рішення про санкції були порушені обов'язки Ради ЄС обґрунтовувати та мотивувати свої рішення", - наголосила політик.

"Моя кримінальна справа в Україні - політичне переслідування. За два роки, незважаючи на судомні потуги "правоохоронців", моя винність не була ні встановлена, ні доведена. Саме тому я впевнена: Раду ЄС ввела в оману Генеральна прокуратура. Рада ЄС скоїла фактичну помилку, пішовши на поводі в доморощених шукачів. Я зможу це довести", - заявила вона.

Також читайте: "ГПУ нарешті повернула мені мої паспорти", - Лукаш. ДОКУМЕНТ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n389012
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVXg1TDFGMlRrTjNNRXh1VVhaa1F5dG1Ua012TUV4WVVtZE9RekV3V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsRVVYWjBRek13V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsRVVYUmtReTh3V1VSUmRHUkhRakJhWWxKc00zcFNaMlJEZHpCTU0xRjFkRWRITUZwaVVtd3plbEpuWkVkRU1FeFNPREJLVUZGdU9VTnFaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUZsSVVYWjBSMDh3VEdNOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору