EN|RU|UK
 Політика України
  5804  13

 Парламент збільшив термін перебування іноземців, які незаконно проживають в Україні, до 18 місяців

Верховна Рада збільшила з 12 до 18 місяців максимальний термін перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно проживають в Україні в пунктах тимчасового перебування іноземців.

За прийняття в цілому законопроекту № 3159 проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини".

Згідно із законопроектом, термін перебування іноземців та осіб без громадянства, затриманих за незаконне проживання в Україні, в пунктах тимчасового перебування не може перевищувати 18 місяців (чинним законодавством передбачено не більше 12 місяців).

Також дозволяється Державній міграційній службі, Державній прикордонній службі та Службі безпеки України подавати до суду клопотання про вжиття заходів щодо забезпечення адміністративного позову про виселення іноземця з України.

Також читайте: На сьогодні жоден іноземець офіційно не проходить службу в Збройних силах України: порядок їх прийому ще не затверджений, - Міноборони

Позовні заяви про продовження терміну затримання іноземців та осіб без громадянства, що підлягають примусовому виселенню, подаються не пізніше ніж за 5 днів до закінчення терміну затримання, встановленого рішенням суду.

Позовна заява про продовження терміну затримання іноземців у разі необхідності подається кожні 3 місяці.

Розгляд справ про продовження терміну затримання іноземця або особи без громадянства проводиться без їхньої участі або в режимі відеоконференції.

Термін затримання іноземців та осіб без громадянства не може перевищувати 6 місяців.

У разі наявності умов, за яких неможливо забезпечити примусове виселення в зазначені терміни, термін затримання може бути продовжений, але не більше ніж на 12 місяців.

Як повідомлялося, в листопаді Рада прийняла цей законопроект за основу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n389198
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1dtSlJkbVJES3pCTVpsRjBaRU00TUV4WVVtaDBSMDFtVGtOVE1FdEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору