EN|RU|UK
 Політика України
  2657  2

 Рада має намір запровадити гідрографічне та водогосподарське районування

Верховна Рада має намір запровадити гідрографічне та водогосподарське районування України.

За прийняття в першому читанні законопроекту №3603 проголосували 227 депутатів при мінімально необхідних 226, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Відповідно до пропонованого гідрографічного та водогосподарського районування території, гідрографічними одиницями є райони річкових басейнів.

В Україні пропонується встановити 9 районів річкових басейнів, зокрема, Дніпра, Дністра, Дунаю, Південного Бугу, Дону, Вісли, річок Криму, річок Причорномор'я та річок Приазов'я.

У межах встановлених районів річкових басейнів центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, можуть виділятися суббасейни.

Читайте також: В акваторії окупованого РФ Севастополя розлили нафтопродукти

Межі районів річкових басейнів, суббасейнів і водогосподарських ділянок затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Водогосподарські ділянки виділяються в межах районів річкових басейнів з урахуванням басейнового принципу управління, адміністративно-територіального устрою, фізико-географічних умов і господарської діяльності центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Водночас плани управління річковими басейнами розробляються і впроваджуються з метою досягнення екологічних цілей, визначених для кожного району річкового басейну у визначені терміни.

Законопроект також визначає основні елементи планів управління річковими басейнами та визначає, що плани затверджуються Кабінетом Міністрів кожні 6 років.

Порядок розробки плану управління річковим басейном затверджується Кабміном.

Документ також визначає значення екологічного та хімічного станів масиву поверхневої води та складові державного моніторингу вод.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n389203
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNUhRVEJNTjFGMFRrTjNaazVIUVRCTVJGRjFaRU1yTUV3eE9EQk1XRkYxZEVNck1FeDJVWFowUTNvd1dtSlNhak42VVd0MFEyYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору