EN|RU|UK
 Політика України
  11029  43

 Швидкість реформ в Україні зменшилася. Вимоги для надання 800 млн євро не виконані. ЄС може заблокувати фінансування, - глава місії ЄС з бюджетного контролю

Комітет бюджетного контролю Європарламенту прибув до Києва для перевірки використання коштів, які йдуть за європейськими програмами та використовуються в Україні в обсязі 3,4 млрд євро.

Про це на прес-конференції сказала глава місії ЄС з бюджетного контролю Інге Гресслі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини

"Учора ми зустрілися з депутатами, міністром економічного розвитку і першим віце-прем'єром. Ми отримали повну картину того, що відбувається в Україні - як ведеться боротьба з корупцією ... Ми мали можливість констатувати прогрес в цій галузі", - сказала вона.

Гресслі повідомила, що комітет бюджетного контролю здійснює перевірку використання коштів, які йдуть за європейськими програмами та використовуються в Україні в обсязі 3,4 млрд євро.

Читайте також: США виділять 150 мільйонів доларів військової допомоги для України у 2017 році

Вона повідомила, що 900 млн євро направлено на двосторонній розвиток і підтримку, 500 млн - на регіональний розвиток, 50 млн - на підвищення стабільності, 60 млн євро - на гуманітарну допомогу.

"Ми також обговорили питання банкрутства 72 банків і куди поділися гроші, які ніхто не може знайти", - сказала вона.

Крім того, Гресслі відзначила роботу щодо боротьби з корупцією, зокрема роботу антикорупційних органів.

"Ми сподіваємося, що Верховна Рада також зробить все необхідне для продовження реформ. В іншому випадку ми змушені будемо заблокувати макрофінансову допомогу на підтримку реформ", - підкреслила глава місії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Місія МВФ узгодила з владою України кроки для надання чергового траншу

Гресслі повідомила, що до України висуваються дуже серйозні вимоги, оскільки у фінансування реформ залучено багато організацій.

"Ми констатували зменшення швидкості реформ. З макрофінансової допомоги ще не виконані вимоги для надання 800 млн євро", - повідомила вона.

За словами Гресслі, ЄС зацікавлений у продовженні реформ в Україні.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n389244
VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRqbERLekJNZWxGMmRFTjZNRXhDT0RCTUwxRjBaRWRCTUV4WVVYTjBSMWN3V1VSUmRYUkRkMlpPUjBVd1dtSlJkbVJEZHpCTU0xSm5aRWRFTUV4TVVYTk9Remt3VEROU2FqTjZVbWRPUXpFd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRjFTSHBSYUU1RGVUQlpSRkYyZEVkQ01FdzNVbXAwUXpObVRrTkZNRXhNVW1kT1F5c3dUQzlSYzA1SFFUQk1kbEZ6VGtNNE1FeFlVWFprUjBNPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору