EN|RU|UK
 Політика України
  4315  88

 Гройсман: "Я переконаний, що нам вдасться забезпечити економічне зростання і підвищити рівень життя українських громадян"

Завдання уряду - вирвати країну зі складної економічної ситуації, в якій вона перебуває, що можливо тільки шляхом відродження національної економіки, розвитку бізнесу та подолання корупції у цій сфері.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "1+1" у четвер увечері, 19 травня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Наше завдання - вирвати країну зі злиднів. А це можливо зробити, тільки коли у нас буде економічне зростання", - заявив Гройсман.

З цією метою потрібно зробити багато кроків, зазначив він. Так, серед пріоритетів уряду - дерегуляція і проведення справжньої боротьби з корупцією. Одним з проявів останнього стало прийняте напередодні урядом рішення про введення єдиної ринкової ціни на газ.

Читайте також: "Наявність міністра не гарантує вирішення проблем", - Гройсман про відсутність глави МОЗ

Також у цьому напрямку потрібно провести публічну, відкриту приватизацію державних підприємств, що забезпечить надходження прямих інвестиції в економіку держави і створення робочих місць, зазначив глава уряду.

Гройсман висловив переконання в тому, що комплексність спільних дій уряду, парламенту і президента України дозволить створити умови для сталого економічного зростання в країні.

"Я глибоко переконаний у тому, що нам вдасться забезпечити економічне зростання, ми зможемо реально підвищити рівень життя українських громадян, що ми дамо можливість українській армії зміцнити нашу обороноздатність, а кожному відчути, що з кожним роком ситуація не погіршується, а зміцнюється накраще", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Дефіцит Пенсійного фонду - 145 млрд грн, і він зростатиме щорічно, - Гройсман

При цьому, прем'єр-міністр закликав українське суспільство до розуміння, підтримки і неприйняття популізму. "Без вас, без вашої участі підняти країну нереально. Якщо ви вважаєте, що це можливо зробити, ми станемо з вами на ті ж самі граблі, на яких стояли 25 років, - підкреслив Гройсман. - Настав той час, коли українське суспільство зрозуміє необхідність правильних, чесних і відповідальних кроків. Ми розраховуємо на вашу підтримку. Без вас нічого не буде".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n389349
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IxY3dURlJSZG1SSFZ6QlpTRkpuZEVkTlprNUhRVEJNV0ZKb1RrTXJNRmxFVVhaT1F6Um1Ua05oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору