EN|RU|UK
 Політика України
  443  8

 Понад 160 млн грн благодійної допомоги для ЗСУ надійшло на рахунки Міноборони з початку АТО

Протягом 2014 - 2016 років на рахунок Міністерства оборони надійшли кошти від мобільних операторів для підтримки Збройних сил України в сумі близько 39 мільйонів гривень.

Крім того, від інших фізичних і юридичних осіб надійшло близько 122 мільйонів гривень, в тому числі, в іноземній валюті, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України.

Із загальної суми близько 145,5 мільйонів гривень призначалося на матеріально-технічне і близько 15 мільйонів гривень - на медичне забезпечення Збройних сил України.

"З цих коштів близько 32,5 мільйона було направлено на придбання польового обмундирування нового зразка, близько 24 мільйонів - на придбання черевиків з високим берцем, близько 22 мільйонів - на кевларові шоломи, понад 10 мільйонів - на засоби зв'язку і комплектуючі до них, близько 8 мільйонів - на інженерне обладнання і льотно-технічне обмундирування тощо. За напрямом медичного забезпечення всі кошти були витрачені на придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів", - зазначили в Міноборони.

Читайте також: З початку року в ЗСУ прийнято на військову службу 28,5 тис. контрактників, - Міноборони

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору