EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  25420  105

 Сайт "Миротворець" опублікував оновлений список акредитованих у "ДНР" журналістів

Сайт центру "Миротворець" у своєрідній манері "вибачився" за оприлюднений список акредитованих у "ДНР" журналістів і опублікував оновлений варіант, що містить 5412 записів.

Про це йдеться у заяві на сайті "Миротворець" за назвою "Вибачення колективу Центру "Миротворець" з приводу публікації 12.05.2016 р. списку журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР", передає Цензор.НЕТ.

"12.05.2016 р. на сайті Центру "Миротворець" був опублікований список журналістів, акредитованих терористичною організацією "ДНР". Після публікації ми побачили, який суспільний інтерес і обговорення викликав опублікований список. Багато журналістів вимагали від нас вибачень і ми, нарешті, зрозуміли - чому. З цього приводу колектив Центру приносить свої щирі вибачення, оскільки список дійсно виявився не першої свіжості. Справа в тому, що опублікований на сайті список був отриманий від т.зв. міністра пропаганди терористичної організації "ДНР" Олени Нікітіної (Пушиліної) у грудні 2015 року та містив трохи більше 4000 записів. Однак, більш свіжий список, який ми маємо в розпорядженні, отриманий від її заступника (в цілях конспірації його прізвище ми не будемо розголошувати), датований лютим 2016 року і містить 5412 записів, серед яких 2082 - це російські журналісти, а 1816 - журналісти інших країн. Все інше - місцева проросійська терористична босота. Оновлений список можна скачати на сайті проекту", - сказано в заяві.

Читайте також: Сайт "Миротворець" відновлює свою роботу. Заява

У центрі додали: "Інформація про акредитованих терористичною організацією "ДНР" журналістів публікується відповідно: до статті 17 Конституції України: "Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу)", а також до статті 29 Закону України "Про інформацію": "Поширення суспільно необхідної інформації. 1. Інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення. 2. Предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка свідчить про загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності України; забезпечує реалізацію конституційних прав, свобод і обов'язків; свідчить про можливість порушення прав людини, введення громадськості в оману, шкідливі екологічні та інші негативні наслідки діяльності фізичних або юридичних осіб тощо".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n389359
VEhrNGRrdzVRekl3V1ZCU1owNURPVEJNUkZGMU9VZFhNRmxJVW1kMFF6UXdUSEpSYzBoNlVtZGtRM2N3VEc1U1oyNTZVbWhrUTNjd1RISlJkR1JIUVdaT1ExVXdURGRSZG1SRGVEQk1SRkpuVVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору