EN|RU|UK
 Події
  10139  34

 Другий енергоблок Южно-Української АЕС відключено від енергомережі через помилки персоналу

20 травня під час проведення планових випробувань обладнання на енергоблоці №2 Южно-Української АЕС унаслідок помилкових дій персоналу спрацював аварійний захист. О 10 год. 01 хв. енергоблок був відключений від енергосистеми України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Енергоатома".

Повідомляється, що порушень умов і меж безпечної експлуатації не було. Обладнання першого енергоблоку працює в заданому режимі.

На третьому енергоблоці триває капітальний планово-попереджувальний ремонт.

"Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС зараз на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції і на 20 травня 2016 р. становить 0,1 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень", - зазначили в Енергоатомі".

Також читайте: Четвертий енергоблок Запорізької АЕС відключено від енергомережі

Нагадаємо, Южно-Українська АЕС - розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.Источник: https://ua.censor.net.ua/n389392
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmRrNUROakJNTTFGMFpFTTVNRXd6VW1vemVsSm5Ua04zTUV4VVVteDBRM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTFFd1NsaFJiMWg2VVd4a1F6a3dURmhTWjA1RGVqQk1OMUZ6VGtkRE1FdzNVWFpCUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору