EN|RU|UK
 Політика України
  7311  141

 Порошенко заявляє про необхідність підвищення зарплат прикордонникам: "Неприпустимо, коли в нас військовослужбовці різних відомств фінансуються по-різному"

Президент Петро Порошенко заявляє про необхідність вирівнювання грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби з тими, хто служить у лавах Збройних Сил України, Національній гвардії та інших силових відомствах.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

"Ми повинні прийняти негайне рішення про внесення змін до Державного бюджету України та забезпечити підвищення грошового забезпечення Державної прикордонної служби", - сказав глава держави під час засідання Ради національної безпеки та оборони України.

"Неприпустимо, коли в нас військовослужбовці різних відомств фінансуються по-різному, коли в нас солдат у Збройних Силах, в Національній гвардії, отримує 7 тис. грн, а прикордонник отримує 4-4,5 тис. грн. Категорично неприйнятно", - наголосив Порошенко.

Читайте також: Рада підвищила мінімальну зарплату і прожитковий мінімум з 1 грудня

Президент зазначив, що військовослужбовці ДПСУ нарівні з бійцями ЗСУ та Нацгвардії несуть службу в зоні проведення АТО, так само виконуючи функції з оборони держави.

Глава держави запропонував включити дане питання в кінцеве рішення сьогоднішнього засідання РНБО, а також звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією про підтримку рішення цього питання та гарантування вирівнювання грошового забезпечення.

Відповідний законопроект має бути внесений Президентом на розгляд парламенту як першочерговий. "Прошу визначити цей проект як невідкладний від мого імені. Ми повинні розв'язати питання прикордонників найближчим часом", - сказав Порошенко.

Президент також наголосив на необхідності подальшого посилення контрактної складової в Збройних Силах, збереження та індексації грошового забезпечення. Водночас необхідно звернути увагу на питання першочергового комплектування бойових частин і необхідність збільшення професійної диференціації при визначенні рівня фінансування військовослужбовців. Грошове забезпечення професійних категорій військовослужбовців і тих, хто вперше прийшов на контракт, має відповідати рівню знань і досвіду. Сім тисяч гривень заробітної плати контрактника - це значне досягнення. Однак на сьогодні є неприйнятним, коли різниця в грошовому забезпеченні солдата-контрактника, який лише почав службу, і старшини бригади, який 20 років віддав батьківщині й несе величезну відповідальність за організацію бойового забезпечення, становить 1,5-2 тис. грн, - зазначив глава держави.

Також читайте: Парубій підтримує командне рішення Гройсмана підвищити депутатам зарплату

"Ми повинні створювати належну мотивацію для підвищення власної кваліфікації та для того, щоб крім моральних стимулів, були ефективні матеріальні стимули для забезпечення служби в зоні проведення АТО та на лінії зіткнення", - додав Президент.Источник: https://ua.censor.net.ua/n389472
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJTWjA1REt6Qk1TRkpzZEVkRE1Fd3pVWE5EUkZGMk9VTTNNRXhFVW1kMFEzZG1Ua04zTUZsRVVYWk9SMWN3V1RrNE1FcFVVWFJrUjBFd1RHSlJkamxIUVRCTWFsRjFkRU1yTUZsRVVYUk9ReXN3VEROU1oyUkROekJaVUZGMGRFTjRNRXhDT0RCTUwxSm5Ua00wTUV4eVVYWjBSMEV3VEZSUmRuUkRPVEJNTTFGMVRrTTJNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору