EN|RU|UK
 Політика України
  6601  31
Матеріали за темою:

 РНБО схвалила cтратегічний оборонний бюлетень, підготовлений у тісній співпраці з НАТО

У п'ятницю, 20 травня, відбулося засідання Ради національної безпеки та оборони України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі РНБО.

У повідомленні зазначається: "Під час засідання було схвалено cтратегічний оборонний бюлетень, який визначає основні завдання та напрями реформування оборонної сфери України. Цей документ був підготовлений у тісній співпраці з радниками держав-членів НАТО. Згідно з ним, передбачається розвиток оборонних можливостей України в період до 2020 року, реформування системи управління Збройними Силами, відповідно до стандартів НАТО та посилення демократичного цивільного контролю в оборонній сфері. Документ характеризується конкретністю певних завдань і встановленням жорстких строків їх виконання. На його основі буде забезпечено стратегічне планування в оборонному секторі, що втілиться у відповідні державні програми. Ухвалення цього бюлетеня є важливим кроком у напрямку посилення оборонного потенціалу країни та євроатлантичної інтеграції України.

На засіданні було також обговорено низку питань, пов'язаних із виконанням оборонних завдань і розвитком військово-промислового комплексу України.

Зокрема, передбачено істотно вдосконалити систему державного управління в цій сфері. Під час обговорення були визначені конкретні заходи щодо розвитку потенціалу оборонних підприємств із забезпечення ЗСУ та інших військових формувань сучасним озброєнням і військовою технікою.

Також були розглянуті проблеми, що виникли з фінансуванням Державного оборонного замовлення та важливих військових програм у зв'язку з відсутністю законодавчого забезпечення наповнення спеціального фонду Державного бюджету. У цьому контексті Кабінету Міністрів України було доручено вжити невідкладних заходів для розв'язання цього питання та забезпечення фінансування сектора оборони й безпеки в повному обсязі.

Крім того, члени РНБО розглянули питання, пов'язане зі спеціальними обмежувальними заходами (санкціями). Відповідно до рішення Ради Безпеки ООН були пом'якшені персональні, спеціальні, економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) щодо громадян Ірану".

Читайте також: РНБО затвердила стратегічний оборонний бюлетень, - Порошенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n389480
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRW96VVd0T1Eya3dTalU0TUV0RVVXNWtRMUl3U2pROQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору