782  18

Український плавець Романчук завоював другу бронзову медаль чемпіонату Європи

У Лондоні завершилися фінали чергового дня чемпіонату Європи з водних видів спорту, де в плаванні на 800 метрів вільним стилем українець Михайло Романчук завоював бронзову медаль.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Українець подолав дистанцію за 7 хвилин 47.99 секунди, відставши від переможця на 5.66 сек.

Як і двома днями раніше, на дистанції 1500 метрів, цього разу основними суперниками українця були два італійці, які випередили нашого спортсмена. Переможцем запливу став неодноразовий чемпіон світу і Європи італієць Грегоріо Пальтріньєрі, друге місце посів Габріеле Детті.

Отже, на рахунку збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні вже 19 нагород - 5 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей. Команда посідає 5-е місце в загальному заліку, поступаючись збірній Росії (10-3-6), Італії, Великобританії та Угорщини.

За загальною кількістю нагород українці ділять 3-е місце з Росією - по 19 нагород, поступаючись Італії (28) та Великобританії (24).

Також читайте: Українець Говоров став чемпіоном Європи з плавання. ФОТО