EN|RU|UK
 Економіка
  5465  36

 Мінагрополітики буде очищено, - Кутовий

У Мінагрополітики збираються підвищити ефективність державних підприємств, зокрема, за рахунок їх приватизації.


Про це міністр аграрної політики Тарас Кутовий заявив в ефірі "5 каналу", інформує Цензор.НЕТ.

"У нас попереду багато кадрових рішень. Міністерство буде очищено. Воно стане Міністерством аграрної політики, а не міністерством управління державними підприємствами з токсичними моментами, які з цим пов'язані. І це стрімкий, динамічний процес. Це одна із моїх пріоритетних задач, яка, зокрема, позначена в стратегії, яку ми окреслили - "3+5". І там, до речі, в трьох основних задачах, окрім земельної реформи, окрім зміни державної підтримки, третім компонентом є підняття ефективності державних підприємств, зокрема, їх приватизація. Поки ми цього не зробимо, я думаю, у нас будуть різні інсинуації навколо Міністерства", - сказав Кутовий.

Читайте також: Міністр агрополітики Кутовий запропонував дозволити торгувати правами оренди на землю

Він підкреслив, що всі кадрові призначення відбуватимуться за конкурсом.

"Всі люди призначатимуться за конкурсом, як того вимагає закон, за який і я голосував, коли був у Верховній Раді. Громадськість, експерти будуть долучені до прийняття цих рішень… Це їхня відповідальність, зокрема, перед суспільством. І це не завтра колись, це вже сьогодні. І міністерство до того не буде мати ніякого стосунку", - уточнив він.

Він також наголосив, що за новим законом всі кадрові призначення в міністерстві здійснює не міністр, а державний секретар, який працює в Міністерстві. Тому, за його словами, нині вибудувана система, поки що законодавчо, яка відділяє політику від організаційного управління міністерства. І ця система "вже зараз в дорозі".

Також читайте: В.о. керівника "Аграрного фонду" допоміг розкрити схему махінацій із цукром, - НАБУ

"Розробляються правила протягом 2 місяців, відповідно до яких будуть проведені конкурси. Потім будуть конкурси, які займуть від 1 до трьох місяців залежно від складності процесу. Для нас цей процес - 4-5 місяців", - роз'яснив Кутовий.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n389516
VEhrdlVXMTBSMFF3V1V4UmRuUkRlVEJNYWxGMVV6aDJNRXd2VW1kT1F6UXdURXhSYzA1SFF6Qk1hbEYwT1VOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTmpNRnBpVVhaa1EzY3dURkJTWjA1REt6Qk1MMUYyZEVNM01GcGlVbWQwUXpRd1RISlJkVUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору