EN|RU|UK
 Політика України
  12337  76

 Росія розраховує на скасування санкцій в 2017 році, після зміни влади в США, Німеччині та Франції, - "Дзеркало тижня"

Росія розраховує на скасування або послаблення західних санкцій після виборів і зміни влади в США, Німеччині та Франції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише в своїй статті перший заступник головного редактора "Дзеркала тижня" Сергій Рахманін.

"Росія вже, практично, не приховує, наскільки вона зацікавлена у скасуванні санкцій. Товарообіг держави, за офіційними даними Федеральної митної служби, за рік знизився більш ніж на чверть. Дохід від експорту нафти, за деякими даними, знизився втричі. За час дії санкцій товарообіг з ЄС (до речі, основним торговим партнером) впав удвічі. Москва гостро потребує доступу до західних фінансових ресурсів та ринку технологій", - зазначає автор.

Читайте також: "Росія не відмовилася від свого бажання захопити Україну", - Полторак

"Слід гадати, Кремль змирився з тим, що до грудня санкції буде продовжено. І навіть планує скористатися цією обставиною як мобілізуючим чинником на осінніх парламентських виборах. "Весь світ проти Росії!" Як завжди... "- сказано в матеріалі.

"Але вже в найближчому майбутньому Москва розраховує на сприятливі зовнішньополітичні зміни. Західні дипломати розповідають, що у приватних розмовах їхні російські колеги випромінюють упевненість: після виборів у США, Німеччині та Франції до влади прийдуть лідери, значно лояльніші до політики Путіна. У Кремлі переконані, що в 2017-му вони зможуть не тільки домогтися скасування санкцій з боку ЄС, а й порушити питання про скасування санкцій американських. Наскільки обґрунтований такий оптимізм, покаже час. Але те, що Україні слід заздалегідь готуватися до небажаних для неї сценаріїв, очевидно", - пише журналіст.

Також читайте: "Санкції працюють. Просто ви не знаєте, що вони працюють", - представник Держдепартаменту США ФрідИсточник: https://ua.censor.net.ua/n389532
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRGVUQk1hbEZ6WkVNck1GbEVVWFZJZWxKblpFTjNNRXd6VVhWMFIwY3dXbUpTYkRONlVXNWtSMWN3VEhwUmRHUkhTREJaWmxGMVRrTTVNRXhDT0RCTFNGRnhUa05SWms1RGF6QlpSRkZ6VGtNNU1GbGlVbXgwUjFCbVRrTlZNRXczVVhaa1EzZ3dURVJTWjFFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору