EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, За кордоном
  99693  207
Матеріали за темою:

 У Держдепартаменті США пояснили, чому Росії не відключили SWIFT і не ввели ембарго на нафту та газ

Введення ембарго на російський нафтовий і газовий експорт призвело б до відсутності європейської єдності та, як наслідок, санкцій ЄС, і, крім того, це викликало б зростання цін на нафту, що було б урешті-решт вигідно для Росії.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив координатор Держдепартаменту з питань санкцій Деніел Фрід, передає Цензор.НЕТ.

"Якби ми спробували, скажімо, обрізати російський нафтовий і газовий експорт, то що сталося б на практиці? По-перше, не було б європейської єдності, оскільки деякі європейські країни досі залежать від російських нафти та газу. Тобто ви не мали б європейських санкцій. Так, були б односторонні американські обмежувальні заходи, але наскільки ефективними вони б виявилися?

Далі, сама загроза цього викликала б зростання цін на нафту, а якби вони виросли, як би це вплинуло на надходження твердої валюти до Росії? Ви знаєте відповідь: це було б Росії вигідно", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія розраховує на скасування санкцій в 2017 році, після зміни влади в США, Німеччині та Франції, - "Дзеркало тижня"

За словами Фріда, Захід обрав санкції у чотирьох категоріях. "Перша - це санкції проти конкретних осіб, чиновників і так званого вузького кола, олігархів, особисто наближених до Путіна, таких, як Тимченко та брати Ротенберги.

Друга - це військові технології та технології подвійного призначення", - заявив він. Координатор Держдепартаменту заявляє, що ці санкції особливо ефективні у більш віддаленій перспективі, але на це потрібен час: вони мають кумулятивний ефект.

"Третя категорія - це енергетичні санкції, і ми вибрали те, що називають нафтовими технологіями майбутнього. Тобто не технології легкого видобування нафти, які Росія має, а видобування у важкодоступних місцях, де лежить майбутнє видобування нафти в Росії і які зараз не задіяні, - Арктика, шельф, глибоководні ділянки, сланці. Це високі технології, яких не мають ні Росія, ні навіть Китай. Загалом, цими технологіями у світі володіють лише Європейський Союз, США й інші країни "великої сімки". І це обмеження, ми думаємо, буде дієвим", - заявив він.

Також читайте: "Санкції працюють. Просто ви не знаєте, що вони працюють", - представник Держдепартаменту США Фрід

"Але найважливіші санкції - фінансові. Ви спитали про SWIFT. Ми хотіли запровадити фінансові санкції, які були б потужними, але водночас не дестабілізували б світову економіку. Вважаємо, що ми змогли вибрати санкції, які мають значний вплив на російську економіку, перекривши можливості залучати додатковий капітал. Росіяни спочатку казали, що санкції не мають впливу, тепер вони кажуть, що санкції мають чималий вплив", - заявив Фрід.

Читайте також: Поки Крим буде окуповано, санкції проти Росії залишаться в силі, - представник Держдепартаменту США Фрід

Источник: https://ua.censor.net.ua/n389573
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UXprd1RFUlNhRTVIUXpCTVFqZ3dXVWhSYzA1RE9UQk1jbEpvZEVkWE1GcGtPREJNV0ZGMlRrTjRNRXhFVW1kT1Ezb3dURFU0TUVwVVVYUmtSMEV3VEdKUmRFNURNVEJNTDFGelRrZEJNRmxNVVhOT1F6Z3dURmhSZG1SSFEwbE9RMmd3UzJwUmEwaDZVV2hPUTNrd1dVUlJkblJIUWpCTU4xSnFkRU16WmtaT1dGTlZXbFU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору