EN|RU|UK
 Політика України
  7048  89
Матеріали за темою:

 "Президент сказав, що дуже хоче, щоб у мене вийшло, та не ставить мені будь-яких передумов", - Луценко

Перед призначенням Юрія Луценка на посаду генерального прокурора Президент Петро Порошенко не висував до нього ніяких спеціальних вимог.

Про це голова ГПУ розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

За його словами, глава держави не просив когось залишити на посаді або когось призначити.

"Перед подачею моєї кандидатури Петро Олексійович явно переживав. Він розуміє, що це чи не останній шанс на зміну ситуації", - заявив чиновник. "Президент сказав, що дуже хоче, щоб у мене вийшло, і не ставить мені будь-яких передумов", - підкреслив Луценко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Луценка є здорові амбіції навести порядок у Генпрокуратурі, - Гройсман

"З одного боку, я повинен зламати стару систему, з іншого - негайно дати результат. Це майже неможливо. Але у цьому "майже" є шанс", - сказав він.

"Я теж розумію, що іншого шляху для України немає. Всі симпатії-антипатії повинні відійти на задній план. Потрібен громадський результат. І я дуже розумію, що ніяким піаром і ніякими розмовами я відносини до Генпрокуратури, до влади і до себе самого не виправлю. Кредит довіри вичерпано. Слова знецінені. Потрібні важливі справи у судах і справедливі вироки", - заявив генеральний прокурор.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n389662
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFU0TUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVdzNVEyWXdTMDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору