EN|RU|UK
 За кордоном
  1941  9

 Поляки підтримують прагнення України самостійно вирішувати свою долю, - Дуда

Польща, як і інші країни Центрально-Східної Європи, після Другої світової війни втратила можливість визначати свою долю. Тому поляки сьогодні проявляють солідарність з українцями, які хочуть самостійно вибирати своє майбутнє і жити у мирі.

Про це, виступаючи у вівторок в Нобелівському інституті в Осло, заявив президент Польщі Анджей Дуда, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Цей досвід пояснює, чому поляки сьогодні солідарні з українським народом, а також з усіма народами, які борються за своє право на самовизначення. Ми підтримуємо прагнення самостійно вирішувати свою долю, підтримуємо їхнє прагнення чинити опір тиску, залякуванням і війні", - наголосив Дуда.

Читайте також: Дуда узаконив введення військ НАТО на територію Польщі в мирний час

Під час виступу він зазначив, що протягом кількох останніх років у Європі відбулися випадки явного порушення міжнародного права, територіальної цілісності і суверенітету країн.

"Такі дії нам не можна визнавати і погоджуватися з ними, якщо ми дбаємо про наше майбутнє", - зазначив Дуда.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": РНБО схвалила cтратегічний оборонний бюлетень, підготовлений у тісній співпраці з НАТО

Він зауважив, що у світлі нинішніх викликів у Європі необхідна колективна оборона, в тому числі в рамках НАТО. Він зазначив, що це вимагає додаткових зусиль і капіталовкладень, але в майбутньому це може виявитися вирішальним фактором для збереження миру.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390005
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYkU1SFJEQk1WRkZ6UXpoMk1FeEVVWE01UjBFd1RGaFNaMlJIVnpCWk9UZ3dTak5SYTA1RGFUQktOVGd3U2k5UmRuUkROekJaZWxKcFpFTjM=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору