EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  38555  373

 В Україні потрібно піднімати пенсійний вік, - Міклош

Радник прем'єр-міністра Владмир Гройсмана словацький реформатор Іван Міклош вважає, що Україна повинна провести пенсійну реформу, яка серед іншого включатиме в себе підвищення віку виходу на пенсію.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю LB.ua.

"Три роки тому витрати на пенсії в Україні становили 16% від ВВП. Удвічі більше, ніж в інших схожих країнах. В інших країнах ці витрати становлять 8-10%. Перші кроки зроблено зі скасуванням деяких привілеїв для різних груп громадян. Другий крок, який слід зробити, - це реформа першої компоненти пенсійної системи (солідарної частини, - ред.) у зв'язку з девальвацією, інфляцією, пенсійним віком. Вік виходу на пенсію необхідно міняти. Це теж непопулярна, але необхідна реформа, без неї система нестійка", - сказав Іван Міклош. За його словами, на цьому також наполягає МВФ.

"Що ми зробили у Словаччині (я рекомендую вам зробити також). Не ухвалювати рішення про нові терміни виходу на пенсію щороку, тому що це дуже чутливе рішення. Ми вирішили, коли я був міністром фінансів, встановити час виходу на пенсію за формулою. Ця формула передбачає, що час виходу на пенсію відсувається на півроку щороку", - сказав радник прем'єр-міністра.

У Словаччині вік виходу на пенсію буде піднято до 65 років.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Питання про підвищення пенсійного віку наразі знято з порядку денного", - Розенко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390021
VEhrdlVXNU9SMWN3VEhKUmRUbERLekJaWjNaTU9VTXZNRXhZVVhaa1IwSXdXbUpSZFdSRE9UQk1hbEYxVTBSUmMzUkhWekJNYnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору