EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  12237  66

 Російський омбудсмен Москалькова списує всі проблеми в окупованому Криму на "українську спадщину"

Причиною багатьох проблем в окупованому Криму є "українська спадщина".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила уповноважений із прав людини в Росії Тетяна Москалькова, виступаючи на засіданні Комітету Ради Федерації з конституційного законодавства і державного будівництва.

"Після прийому громадян та зустрічей із керівниками органів влади Криму і Севастополя чітко видно системні проблеми "української спадщини" у сфері дотримання прав кримчан, які посилюються санкціями і негативно впливають на соціальне самопочуття суспільства", - сказала вона.

"Понад 100 тисяч громадян - як правило, колишні військовослужбовці та члени їхніх сімей, раніше зареєстровані на території військових містечок або в спеціальних соціальних об'єктах, нині розформованих, - не можуть отримати реєстрацію, прикріпитися до поліклініки, стати на чергу на отримання житла", - розповіла чиновник.

Также читайте: Росія перекинула в окупований Крим модернізований бомбардувальник і "Термінатори"


"Велика кількість громадян, які переїхали до Криму після держперевороту в Україні, мають серйозні труднощі в отриманні громадянства Росії, так як спрощений порядок для них не передбачено", - заявила омбудсмен.

"Тисячі сімей не можуть оформити право власності на землю і нерухомість через відсутність необхідних документів, кадастру і межування землі, або визнання землевідведень, здійснених незаконно з позицій російського законодавства", - зазначила Москалькова.

"Утримують в'язнів у переповненому СІЗО (1534 ув'язнених на 800 ліжок, в Україні було до 4200 ув'язнених), оскільки закрито багато ІТТ на території Республіки Крим та міста Севастополя. Вони не відповідають вимогам законодавства і викликають нарікання громадян. Доручення щодо будівництва нових СІЗО на півострові досі не виконані", - сказала вона.

"Деяким громадянам скасовані соціальні виплати, що не передбачені російським законодавством. Наприклад, матері загиблих під час служби української армії синів ще до українських подій 2014-2016 років не отримують допомоги у зв'язку з втратою годувальника", - розповіла чиновник.

"Значне невдоволення викликає необґрунтований, на думку громадян, зростання цін на продукти харчування", - підкреслила омбудсмен РФ.

"З'являються збої у видачі довідок про реабілітацію кримських татар", - додала вона.

Читайте: Росія перекинула в окупований Крим модернізований бомбардувальник і "Термінатори"

Источник: https://ua.censor.net.ua/n390033
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMmRFTTRNRXhJVW1jNVF6QXdXVWhSZGs1RE1UQk1NVGd3U25KU1owNUROREJNZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору