EN|RU|UK
 Політика України
  23910  237
Матеріали за темою:

 На Львівщині мешканці перейменованого села Андріївка виступили проти нової назви "Мармузовичі"

Жителі села Андріївка (Львівська область), яке рішенням Верховної Ради було перейменовано на Мармузовичі, виступили проти цього рішення і закликали спікера Верховної Ради Андрія Парубія не підписувати відповідну постанову.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Буський медіа портал.

"Андріївська сільська рада сьогодні прийняла рішення №6 щодо підтримки ініціативи Андріївської громади, висловленої на громадських слуханнях, що відбулись 22 травня 2016 року, та вирішала терміново сільському голові Романів М.В. надіслати телефонограму голові Верховної Ради України Парубію А.В з проханням не підписувати Постанову Верховної Ради України №4085 у частині 11 п.1 (у Львівській області село Андріївка Буського району на село Мармузовичі) стосовно збереження назви села Андріївка", - сказано в зверненні місцевих мешканців.

Також читайте: Декомунізації підлягають 137 друкованих ЗМІ, - Держкомтелерадіо

За словами місцевих жителів, село отримало назву на честь директора машинно-тракторної станції І. Андреєва. Село називалося Мармузовичі до 1630 року, а з 1630 до 1946 - Ферлеївка.

Жителі були здивовані перейменуванням, оскільки раніше комісія Львівської обласної ради підтримала перейменування села на честь Апостола Андрія. Про це сказано в протоколі засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради від 23 березня 2016 року.

Водночас жителі села поділилися на тих, хто підтримує перейменування на честь Апостола Андрія, а інша частина наполягає на перейменуванні села на честь Андрія Папроцького - воїна УПА, який очолював громаду села і який був замучений у 1945 році.

Читайте: У Кіровограді виникають розбіжності через перейменування міста, - мер
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390072
TUV4VVVYUmtRell3VERkUmRrNUhSREJNTTFKc2RFTXpNRXhFVW1oMFIxY3dXVGgyVEhrNGRqQk1MMUYwWkVkQk1FeFlVWFZrUXpnd1RGaFJkbVJIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtb3plbEZ0T1VkTk1FeE1VbXgwUTNrd1dXNVJkVTVET1RCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору