EN|RU|UK
 Політика України
  6594  23
Матеріали за темою:

 "Товариство сприяння обороні України" не використовує свій потенціал навіть на 5%, - ГО "Український Легіон"

Події, які відбуваються в ГО "Товариство сприяння обороні України" свідчать про негативні наслідки управління цією організацією особами із сумнівною репутацією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві на сайті ГО "Український Легіон".

документ осоу

"На жаль, усупереч Закону України "Про громадські об'єднання", найбільше громадське об'єднання нашої країни не дотримується одного з основних принципів прозорості, відкритості та публічності. На свої засідання ця організація, яка використовує майно ДОСААФ УРСР на десятки мільярдів гривень, не допускає представників громадськості і, зокрема, керівника "Українського Легіону" Святослава Стеценка.

Унаслідок вкрай негативних процесів в ТСОУ організація, яка має найбільше можливостей для сприяння обороні України, на жаль, не використовує свій потенціал навіть на 5%. Зате, як нам стало відомо, наказом голови ТСОУ В.М. Тимченка найближчим часом буде ліквідовано єдине Управління цієї структури, яке дійсно займалося допомогою Збройним силам України. "Український Легіон" тривалий час плідно співпрацював із Управлінням військово-патріотичної роботи та сприяння територіальної оборони ТСОУ, тому ми вважаємо неприпустимими знищення такого структурного підрозділу в той час, як Україна, де-факто, знаходиться в стані війни.

Ми переконані, що нездорова ситуація в ТСОУ вимагає негайного рішення прихильників приєднатися до реформи, забезпечивши максимально ефективне використання тисяч об'єктів інфраструктури, якими зараз розпоряджається ТСОУ, всупереч постановам Верховної Ради України.

Рекомендуємо всім, хто зацікавлений у підвищенні обороноздатності України, заповнити бланк заяви ".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Росія вводить на окупований Донбас гвардію для контролю бойовиків, - ГУР Міноборони

Источник: https://ua.censor.net.ua/n390075
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEVSU1owNURPREJhWWxKcU0zcFJiazVIVnpCTU0xRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору