EN|RU|UK
 Політика України
  3446  103

 Гройсман готовий очолити оргкомітет із підготовки до Євробачення-2017

У середу, 25 травня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з питання проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на Урядовому порталі.

Учасники наради обговорили першочергові кроки для організації пісенного конкурсу, зокрема, створення організаційних комітетів для його проведення, джерела фінансування, вимоги до його проведення, а також відбір міста, яке прийматиме конкурс.

"Позиція уряду України полягає в тому, що Євробачення буде проведено в Україні. Тут немає ніяких дискусій з цього приводу. Наше завдання, щоб ми Євробачення в 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього все, що буде потрібно, ми забезпечимо", - заявив Гройсман.

Прем'єр-міністр доручив Міністерству культури внести пропозиції щодо формування організаційного комітету. "Наше завдання - швидко визначити план дій і місце проведення конкурсу", - заявив він.

Дивіться також: Київська влада розглядає три варіанти місць для проведення Євробачення-2017, - Кличко. ВIДЕО

Гройсман також висловив готовність очолити організаційний комітет. "Я готовий як прем'єр-міністр стати головою, співголовою цього комітету для того, щоб дуже чітко визначити, що все буде максимально швидко, якісно, ​​збалансовано і на високому рівні", - зазначив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що Кабмін сконцентрує зусилля для залучення позабюджетних ресурсів для проведення конкурсу, а також ефективного та публічного їх використання. Гройсман відзначив доцільність співфінансування проведення конкурсу разом із містом, яке прийме його, і зазначив, що в місцевих бюджетах є додаткові ресурси.

Глава уряду також наголосив на необхідності забезпечення конкурентних і громадських умов для відбору міст, які висловили готовність приймати конкурс.

"Ця подія є можливою завдяки неперевершеній Джамалі, її таланту. І сьогодні ми маємо таку можливість говорити про те, що настав той момент, коли ми можемо провести Євробачення в Україні. Такий досвід уже в нас є завдяки Руслані, і ми зможемо зробити гарну подію", - наголосив Гройсман.

Також читайте: На проведення Євробачення планується витратити 14,5 млн євро. В основному це спонсорські кошти, - Нищук


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390285
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVdoT1Eza3dXVVJSZG5SRGVEQk1SRkpvT1VNeE1Fd3pVWFprUjFCbVRrTmhNRXhFVVhOa1F6Z3dXbUpSZGxFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору