EN|RU|UK
 Київські новини
  8255  231

 "Київгаз" закликав своєчасно передавати показання лічильника газу

У противному разі рахунок буде виставлений на рівні планового місячного обсягу споживання.

Компанія "Київгаз" нагадує, що споживачі, які розраховуються за лічильником газу, зобов'язані щомісячно знімати фактичні показання лічильника газу на 1 число місяця і протягом трьох діб (до 3 числа місяця) надавати їх "Київгазенерджі". Про це повідомляє "Лівий берег".

У противному разі рахунок за спожитий газ буде виставлено на рівні планового місячного обсягу споживання з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, повідомляє прес-служба компанії.

Розрахунок за плановим місячним обсягом споживання здійснюється виходячи з групи побутового споживача, якщо до 6 числа місяця "Київгазенерджі" не отримало показання лічильника газу і якщо лічильник не оснащений засобами дистанційної передачі даних.

Якщо наступного місяця споживач своєчасно надасть показання лічильника газу, рахунок за період зазначеного місяця буде сформовано вже на основі наданих свідчень.

Повідомити показники лічильника газу можна, зв'язавшись із розрахунково-абонентським відділом (або обслуговуючим контролером, або за телефоном контактного центру 495-04-05).

Читайте також: До 2020 року Україна планує відмовитися від імпорту газу, - глава Міненерговугілля
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390336
VEhrNGRrdzVRM293VEVSUmRETjZVVzEwUXpRd1dtWlJjM1JEZWpCTVJGRjBkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору