EN|RU|UK
 Суспільство
  847  13

 Кабмін виділить 42 млн грн на поповнення фондів публічних бібліотек сучасною україномовною літературою

Уряд на своєму засіданні 25 травня схвалив проект розпорядження, який дозволить шляхом перерозподілу видатків поповнити фонди публічних бібліотек україномовними книгами.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Мінкультури України, проект розпорядження Кабінету Міністрів України "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству культури на 2016 рік" розроблений Міністерством культури України за власною ініціативою.

Проект передбачає усунення невідповідностей шляхом перерозподілу видатків з видатків споживання на видатки розвитку. Законом України "Про державний бюджет на 2016 рік" Мінкультури були передбачені кошти на придбання українських книг на 42 млн гривень.

Читайте також: В українську шкільну програму додадуть уроки кримськотатарської літератури

Водночас, Міністерство було позбавлено можливості використовувати ці кошти, внаслідок того, що вони були передбачені за видатками споживання, а не витратами розвитку, як вимагає того законодавство.

Прийняття проекту розпорядження дозволить поповнити фонди публічних бібліотек сучасною україномовною літературою.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390356
VEhrNGRrdzVRell3VEROUmRVNURlakJNYURnd1RIWlNiSFJIUXpCTVdGSm5Ua04zTUZsTVVtYzVSMEV3VEVJNE1GbFFVWFYwUjBFd1RFUlNiRGxET1RCWlNGSnFUa00yTUV4Qlp6Qk1lbEYyZEVONU1FeENPREJNU0ZKc2RFTjRNRXgyVVhaMFIwTXdURmhSZFhSRGQyWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJiazVIVnpCTU0xSnNkRWRDTUZsTVVYUmtSMEV3V1VoU1ozUkRlVEJNTkdjd1RISlNaemxETnpCWmVsSm5kRWRFTUZsRVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору