EN|RU|UK
 Політика України
  1614  31

 Серед трьох основних завдань Мінінформполітики на 2016 рік - реформа урядових комунікацій, - Стець

Серед трьох основних завдань Міністерства інформаційної політики України на 2016 рік - реформа урядових комунікацій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив в інтерв'ю Ліга.net.

"Три пріоритетні напрямки. Перший: завершення реформи іномовлення та концепція популяризації України в світі. Другий: інформаційна реінтеграція в зоні проведення АТО і в Криму. Третій: реформа урядових комунікацій", - сказав Стець.

Він також зазначив, що між урядовими структурами і суспільством немає ніяких контактів.

"Там просто прірва, і завжди так було. А в той же час проводити реформи без підтримки і розуміння суспільства неможливо", - додав Стець.

На питання про те, як же реалізувати реформу урядових комунікацій, Стець відповів: "Наведу приклад. Завжди було так, що будь-який міністр, вступаючи на посаду, насамперед переводить туди свого прес-секретаря або всю прес-службу з попереднього місця роботи. Найчастіше ці люди просто не розуміють, як працюють міністерства. А далі така людина або ховається від журналістів, так як у нього немає відповіді на питання про роботу відомства - такий прес-секретар займається виключно персоною міністра, або ж щось говорить, але здебільшого це ті випадки, коли краще жувати. Ми хочемо розмежувати роботу прес-секретаря особисто міністра, як політичної фігури, і прес-служби цілого міністерства, які не повинні змінюватися при зміні таблички з прізвищем на дверях міністра".

Читайте на "Цензор.НЕТ": У рамках судової реформи заплановано створення Вищого антикорупційного суду та Вищого патентного суду, - Петренко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390452
VEhrdlVXOWtSME13VEZoU2FIUkhUVXg1TDFKblRrTXhNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSZFVoNlVYVjBReXN3VEhwU1p6bERPVEJhWWxGMWRFTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua05qTUZwaVVYWmtSMWN3VEROU2FFNURLekJaUkZGMlRrTXZNRXczVVhVNVIxY3dXVXhSZFU1RE5qQk1aejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору