EN|RU|UK
 Політика України
  36846  149
Матеріали за темою:

 Обшуки в Одесі проводились законно і не мали політичної складової, - Луценко

Слідчі дії в Одеській ОДА здійснювалися на законних підставах, і політичної складової в них немає.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказано в повідомленні Генпрокуратури на сторінці у Facebook в четвер увечері за результатами заслуховування Генпрокурором доповіді керівників слідчого підрозділу щодо підстав проведення слідчих дій, дотримання закону при їх проведенні та попередні результати обшуків у рамках кримінального провадження за фактом незаконних операцій із відшкодуванню ПДВ посадовими особами Генерального консульства Грузії в Україні в 2012-2013 роках.

"Генеральний прокурор повідомив, що такі слідчі дії проводилися за запитами народних депутатів про перевірку діяльності низки благодійних фондів, зокрема фонду "На благо Одеси", - зазначено в повідомленні.

Також наголошується, що ця справа знаходиться у провадженні СБУ, а ГПУ здійснює нагляд за дотриманням законності під час проведення слідчих дій.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Обшуки в Одеській ОДА пов'язані зі справою про незаконні фінансові операції співробітників консульства Грузії, - ГПУ

Згідно з повідомленням, зазначений фонд потрапив під увагу правоохоронців через те, що екс-Генконсул Грузії в Україні Теймураз Нішніанідзе отримав відшкодування ПДВ на суму близько 20 млн грн.

Як повідомляється, під час обшуків було вилучено інформацію, яка буде використана слідчими СБУ і ГПУ в рамках вищезгаданої справи, а також при розгляді справ про неправомірні дії посадових осіб у нинішній час.

"Також Генпрокурор зазначив, що при проведенні слідчих дій з боку правоохоронних та наглядових органів незаконних дій не здійснювалося. Обшуки проводилися на законних підставах", - йдеться в повідомленні.

"До самого голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі запитань у слідчих не було. Вищезазначені слідчі дії в Одесі не мали жодної політичної складової", - наголошується в повідомленні.

Ю.Луценко зазначив, що перевірки щодо діяльності ряду благодійних фондів на території України будуть проведені найближчим часом.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390470
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsREt6Qk1TRkpwVGtkRU1FeHdPREJLVUZGdU9VTnE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору