EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  6293  55
Матеріали за темою:

 Україна на шляху до скасування віз досягла реального прогресу, - доповідач у Європарламенті з надання безвізового режиму з ЄС Ґабріел

Той факт, що українське досьє щодо візової лібералізації вже знаходиться на розгляді в комітеті Європейського парламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, є позитивним і показує, що Україна на шляху до скасування віз досягла реального прогресу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку заяву в інтерв'ю Радiо Свобода зробила доповідач із питання візової лібералізації для України, євродепутат від Болгарії Марія Ґабріел.

Читайте: ЄС слід якомога швидше надати безвізовий режим Україні та Грузії, - прем'єр Литви Буткявічюс

"Тепер ми залучені в процес, який я вже тепер, забігаючи вперед, розцінюю позитивним, - заявила європарламентар. - Адже те, що ми вже досягли цієї стадії, свідчить, що українці доклали зусиль, що ці зусилля цінують, що була констатація реального прогресу. Тож нині розгляньмо це досьє, знайдімо відповіді на питання, щоб вони не виникали після і щоб не було непорозумінь. І хай наш сигнал буде потужним і об'єднаним", - заявила європарламентар.

Євродепутат, яка розпочала вивчення "Українського досьє" та підготовку його для обговорення й ухвалення комітетом Європейського парламенту з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ, зазначає, що з її боку не буде зволікань, та й загалом можливість завершення процесу надання Україні безвізового режиму до початку осені є доволі реальною.

Читайте на "Цензор.НЕТ": ЄС збереже санкції проти Росії до повного виконання Мінських угод, - Туск

"За умови, що процедура йде, як передбачалося, ми можемо розуміти, що влада України дає такий сигнал, інформуючи населення. Це добре. Водночас, будьмо відвертими, пояснюючи, для кого саме будуть скасовані візи, адже це не стосується тих, що шукають заробітку, а тривалість поїздок обмежена 90 днями. Водночас, гадаю, що українська влада гарно працює, дає добрий сигнал, кажучи своїм громадянам: якщо ми виконуватимемо наші зобов'язання, то очевидно, що такі терміни стають все більш виправданими, - пояснила Марія Ґабріел.

23 травня Європейський парламент призначив доповідачем із питання візової лібералізації для України Марію Ґабріел, євродепутата від Болгарії, що входить до найчисленнішої парламентської політичної групи - Європейської народної партії.

Також читайте: Комітет громадянських свобод Європарламенту обговорить питання безвізового режиму з Україною 26 травня, - журналіст Йозвяк

В українському уряді розраховують на запровадження безвізового режиму України з Європейським союзом на початку осені.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n390487
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRETjZVV2hPUTNrd1dVUlJkblJETHpCTVJGSm5Ua00zTUV4RVVYWk9RekV3VEROU1oyYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору