EN|RU|UK
 Політика України
  8814  13
Матеріали за темою:

 "У Чечні нас можуть позбавити статусу адвокатів. Це помста за нашу роботу", - адвокат Карпюка Іцлаєв

Адвокатська палата Чеченської республіки РФ може позбавити захисників українців Карпюка і Клиха Докку Іцлаєва та Марину Дубровіну статусу адвокатів.

Про це "Цензор.НЕТ" повідомив адвокат Миколи Карпюка Докка Іцлаєв.

Напередодні під час засідання, де Карпюку та Клиху був зачитаний вирок (їх засудили на 22,5 і 20 років в'язниці відповідно), суддя Вахіт Ісмаїлов виніс часте визначення на адресу адвокатів українців - Докки Іцлаєва та Марини Дубровіної. Це визначення направлено до Адвокатської палати Чеченської республіки РФ.

Читайте також: Шанси звільнити Карпюка і Клиха є. На прикладі Савченко ми побачили, як 22 роки позбавлення волі в один момент перетворюються в ніщо, - Новіков

"У самій Адвокатській палаті можуть прийняти чотири рішення, - розповів "Цензор.НЕТ" Докка Іцлаєв, - Можуть залишити без уваги, можуть оголосити нам зауваження, можуть винести попередження, а можуть і відразу позбавити статусу адвоката". Такі рішення потім можна буде оскаржити в суді.

Сам адвокат заявляє, що таким чином адвокатам мстять за їхню професійну роботу щодо захисту Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. "Ми активно захищали Карпюка і Клиха. Ми заперечували проти дій головуючого судді, проти дій прокурорів, ми займали активно-наступальну позицію. Це все, звичайно ж, не подобалося судді та прокурору. Вони вирішили розправитися з неугодними адвокатами, з адвокатами, які мають незалежну позицію. Це помста за нашу роботу!" - заявив Докка Іцлаєв.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390566
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyRXdUSFpSZFU1SFJtWk9RMkV3VEVSU1owNURMekJaTjFGMWFUaDJNRXhFVVhST1Eza3dURGRSZFhSRGR6QlpTamd3UzJaUmRHUkhTREJNTTFKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору