EN|RU|UK
 Політика України
  10914  95
Матеріали за темою:

 Даю завдання розмежувати функції сержантів та офіцерів, - Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає необхідною роботу сержантського складу Збройних сил з недопущення небойових втрат.

Про це Президент сказав під час зустрічі із сержантським складом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Окремо даю завдання щодо розмежування функцій сержантів та офіцерів", - заявив Президент.

Порошенко наголосив, що в нормативних документах необхідно чітко виписати їхні функції.

"Одним з основних завдань сержантів повинна стати робота з недопущення небойових втрат серед особового складу. Припинення вживання їхніми підлеглими алкогольних напоїв, скоєння правопорушень, пов'язаних із незаконним поводженням зі зброєю", - сказав він.

Порошенко вважає, що сержанти повинні стати прикладом у поведінці для солдатів.

Читайте також: "Наша співпраця збільшує боєздатність ЗСУ", - Порошенко подякував інструкторам зі США, Литви, Канади та Великобританії

Також Президент наголосив на необхідності підготовки законодавчого забезпечення діяльності молодших командирів Збройних сил.

Глава держави вважає, що під час підготовки даного документа необхідно використовувати той досвід, який було отримано в ході антитерористичної операції.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390569
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVW1kT1F5c3dXV3BSZEdSRE9UQk1jbEYyYVRoMk1FeEVVWFU1UXpZd1REZFJjemxES3pCTWRsSnFTSHBSYzNSSFZ6Qk1ibEpuWkVkTk1FeHlVWFowUTNrd1REZFNaMlJETnpCWlVGRjBkRU40TUV3M1VYTjBSMGN3V2xvNE1FeEVVbWRPUXpnd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору