EN|RU|UK
 Політика України
  4297  49

 Нам дуже потрібна судова реформа для підвищення інвестиційної привабливості, - Гройсман

Для підвищення інвестиційної привабливості країни необхідно завершити судову реформу в Україні.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

"Ми фокусуємося зараз на дерегуляції та багатьох інших речах, які дозволять нам розвивати власний потенціал. Зокрема, треба орієнтуватися на підтримку експорту й створювати тут виробництво. Якщо подивитися на структуру експорт-імпорт-міжнародна торгівля, то побачимо, що, на жаль, Україна має великий компонент сировинного експорту, це дуже погано. Нам потрібно більше поглиблювати переробку саме в Україні, і тут питання і про аграрний сектор, і ми думаємо про підтримку малих фермерів, гадаю, цього року розв'яжемо тут багато питань. І багато інших сфер", - зазначив Гройсман.

Читайте також: У Раді Європи закликали Україну успішно завершити судову реформу

"Найголовніше - дерегулювати, підтримувати національного виробника, створювати нормальні умови. І нам дуже потрібна судова реформа. Вам скаже будь-який інвестор. Суди, які зможуть приймати справедливі рішення, є фундаментальними засадами інституційності держави, зокрема, все, що стосується інвестицій", - додав прем'єр.

Також прем'єр наголосив на необхідності завершити податкову реформу заздалегідь, а не в день, коли ми входимо в новий бюджетний рік.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390625
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VW14MFF6a3dURXhSZEdSSFFqQlpURkYxVGtkSE1GcGlVbXd6ZWxKblpFZEVNRXhVVVhaMFEza3dURUZuTUZsRVVYUmtSMFV3VERkU1owNURPREJNUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору