EN|RU|UK
 За кордоном
  3493  14

 ЄС посилив санкції проти КНДР

Рада ЄС ухвалила в п'ятницю додаткові обмежувальні заходи щодо Північної Кореї.

Про це повідомила прес-служба Європейської ради, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ці заходи доповнюють і посилюють режим санкцій, запроваджених відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН", - ідеться в комюніке.

Виходячи з того, що ядерні та ракетні випробування КНДР становлять серйозну загрозу міжнародному миру й безпеці в регіоні та за його межами, ЄС вирішив розширити свої обмежувальні заходи проти програм КНДР в ядерній галузі та у сферах зброї масового знищення та балістичних ракет.

У торговельній сфері забороняються імпорт нафтопродуктів і предметів розкоші з КНДР, вводиться заборона поставок, продажу чи передачі в КНДР предметів, матеріалів, додаткового обладнання, пов'язаного з об'єктами та технологіями подвійного призначення, а також заборона будь-якої державної фінансової підтримки торгового обміну з КНДР.

Читайте також: Експерти підозрюють, що КНДР готується до нових ядерних випробувань

У фінансовому секторі забороняються трансферти фондів у КНДР і з країни за винятком деяких спеціальних випадків, які отримали попередній дозвіл.

Забороняються всі інвестиції КНДР в Євросоюзі. Оголошено заборону на інвестиції громадян чи організацій ЄС у сектори видобувної промисловості, нафтопереробки, хімічної промисловості країни, а також у будь-які підприємства або організації, що беруть участь у незаконних програмах КНДР.

Постанова Ради ЄС забороняє по всій території ЄС посадку, зліт або проліт для будь-якого літака, що експлуатується перевізником КНДР або того, що походить із КНДР. Введено також заборону на заходження в порти ЄС будь-якого корабля, що належить або експлуатується КНДР, або має північнокорейський екіпаж.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390629
VEhrNGRrdzVSMEl3VEVSUmRtUkROakJaWWxKc2RFZFlaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUZsSVVYWjBSMDh3VEdRNE1FcHlVVzVrUTFVd1MwRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору