EN|RU|UK
 За кордоном
  59179  330

 Структура економіки в Росії зараз як у Нігерії. Я не бачу в РФ можливостей для зростання, - Бальцерович

бальцерович

Радник Президента України, співголова групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні, польський реформатор Лешек Бальцерович не бачить перспектив зростання Росії за нинішнього політичного режиму Володимира Путіна.

Про це він сказав в інтерв'ю ЛІГА.net, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на питання, яким Бальцерович бачить майбутнє України та Росії, якщо дві країни продовжать рух обраним шляхом: Україна - ліберальним шляхом, Росія - шляхом тоталітарним, він сказав: "Якщо Україна зміцниться на шляху реформ "обмеженої держави", тоді вона буде поступово прискорювати своє економічне зростання. Росія, якщо й надалі не буде реформ, триватиме політичне втручання в економіку і збережеться експортно-сировинна економіка - не бачу в неї можливостей для зростання".

Читайте також: Звинувачення Саакашвілі на адресу Кабміну безпідставні, - Бальцерович

За його словами, вкрай важливо, щоб західні санкції проти Росії за розв'язану війну проти України на Донбасі й окупацію Криму зберігалися. "Якби їх не було, це б означало схвалення агресії. Це неприпустимо. Санкції повинні тривати. І я сподіваюся, що санкції будуть продовжені", - сказав він.

Разом із тим, на його думку, "найрадикальніші санкції - падіння цін на енергоносії" та "економічна політика Путіна", яка полягає в націоналізації підприємств і секторів, а також так званій "модернізації згори". "Економіка так не працює. Можливо, ці дії були б ефективні за часів Петра Великого, але з тих пір взагалі-то минуло вже 300 років", - каже Бальцерович.

Також читайте: "В Україні дуже багато зроблено, але про це невідомо більшості суспільства", - Бальцерович про реформи

"Складна економічна обстановка в Росії зараз пов'язана насамперед з економічною політикою самої Росії, яка перебуває у виключній залежності від експорту природних ресурсів. Структура економіки в Росії зараз як у Нігерії. І з цим нічого не поробиш без ліберальних економічних реформ. Зараз у російській економіці занадто багато політичної інтервенції. Це ніде не має успішних прикладів", - резюмував реформатор.Источник: https://ua.censor.net.ua/n390760
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTFJd1RFUlJkVGxIVFRCWllsRjBaRWRCTUV3M1VYTjBRelF3V1dOMlREbERNVEJNY2xGMmRFTTVNRXczVVhaT1IxY3dUSEpSYzBoNlVXOU9ReXN3V1VoU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору