EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3931  66

 "Зниження податків має йти паралельно з економічним зростанням і скороченням соціальних витрат", - Бальцерович

В Україні не можна скорочувати податки без скорочення соціальних витрат.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович в інтерв'ю ЛІГА.net.

"Найголовніша податкова реформа - це скорочення витрат шляхом реформ. Зниження податків має йти паралельно з економічним зростанням і скороченням витрат. Не можна просто взяти й знизити податки - влаштуєте державі бюджетну катастрофу. Це було б дуже небезпечно. Я не бачу в такій політиці шансу на успіх", - сказав він.

"Скільки людей в Україні знає, що за витратами держбюджету Україна - одна з антилідерів? Якщо врахувати рівень життя, то це справжній світовий антирекорд - навіть гірше, ніж у Бразилії, де зараз економічна катастрофа", - наголосив експерт.

"Подивіться на приклади прискорення зростання. Китай - це не ідеал демократії, звичайно. Але вони зробили прискорення зростання. Коли Пекін почав відходити від соціалізму шляхом лібералізації, соціальні витрати в Китаї були близько 30% ВВП. В Україні цей показник - близько 40%. Завдяки прискоренню економічного зростання соціальні витрати в Китаї тепер менш як 20%. Завдяки економічному зростанню мільйони людей отримали можливість кращого життя. Але соціальна політика у відриві й без економічного зростання - це соціальна катастрофа", - додав Бальцерович.

Читайте також: Зростання податків через дефіцит Пенсійного фонду не буде, - Рева
Источник: https://ua.censor.net.ua/n390866
VEhrdlVXdGtRM2N3VEhaU2FrNUhSekJNV0ZKblRrTXJNRXhNVVhWT1IwaE1lUzlSZGpsREt6Qk1WRkZ6VGtkRE1FeHlVWFZJZWxKblpFTXJNRmxpVVhOMFF6UXdUQzlSZFRsRGR6QlpURkYxU0hwU1oyUkRLekJaWWxKblpFZERNRXhFVVhaa1F6QXdURVJTWjA1SFF6Qk1aejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору