EN|RU|UK
 Суспільство
  6728  18
Матеріали за темою:

 Товариство сприяння обороні має намір і далі продавати військове майно

У Товаристві сприяння обороні України триває дерибан військового майна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявляють в управлінні військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні.

Зазначається, що на засіданні Бюро ЦК ТСО України 26 травня, зокрема, було розглянуто питання про "інвестиційний проект" на території в 4.26 гектара, що належить Полонській автошколі. Крім того, під грифом "різне" було вирішено передати в оренду цілу будівлю в Києві і навіть порушувалося питання продажу 4-поверхової будівлі Центрального Комітету ТСОУ, яка розташована за 100 метрів від метро Шулявська.

Також керівництво ТСОУ підтвердило своє бажання продати Дарницький автодром, який займає понад 3 гектари в Києві, та відмовилося розглядати інші пропозиції щодо цього об'єкта, намагаючись передати його у власність раніше визначеній комерційній структурі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сотні автодромів, полігонів та аеродромів не працюють на оборону України: стали відомі масштаби володінь "Товариства сприяння обороні"

При цьому керівництво ТСОУ спробувало зробити засідання закритим.

"Представники громадськості, народний депутат України Ігор Луценко намагалися потрапити на це засідання, щоб перешкодити подальшому розпродажу майна "оборонного" товариства, але, порушуючи основний принцип діяльності громадських організацій, закріплений у Законі України "Про громадські об'єднання", керівництво ТСОУ не допустило громадян України на свої збори, використавши для цього, в тому числі, співробітників поліції, яких викликали відразу 4 машини і 1 слідчу групу", - повідомляється в заяві.

Читайте також: Поки Україна воює, "Товариство сприяння обороні" "заточене" під заробляння грошей, - Тимчук

На збори змогли потрапити тільки представники ЗМІ.

Нагадаємо, ТСОУ використовує майно колишнього ДТСААФ УРСР, самовільно проголосило себе правонаступниками цієї організації. У комітеті Верховної Ради з нацбезпеки та оборони порушується питання про відкриті обговорення діяльності ТСОУ.

Керівник управління ТСОУ з військово-патріотичної роботи і сприяння територіальної оборони Юрій Чижмар неодноразово звинувачував керівництво товариства, і зокрема Тимченка, в тому, що ресурси ТСОУ не використовуються за призначенням. Перелік майна ТСОУ ми публікували раніше. Керівник ТСОУ Віктор Тимченко прийняв рішення про ліквідацію управління. У свою чергу Чижмар стверджує, що його управління - єдиний департамент ТСОУ, який фактично виконує функцію оборони.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n390931
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEM5U1owNURLekJNVkZGelRrTXlaazVEYVRCTFNGRnVkRU5x
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору