EN|RU|UK
 Суспільство
  13481  143

 Буде різке збільшення держзамовлення на IT-спеціальності й скорочення юристів та економістів, - Гриневич про вступну кампанію до вищих навчальних закладів

Міністерство освіти і науки пропонує різке збільшення держзамовлення на фахівців у сфері ІТ і скорочення на економістів та юристів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила в понеділок на прес-конференції в Укрінформі міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Для нас є дуже важливим відреагувати на потреби ринку праці, які більш-менш прогнозовані. Зокрема, у сфері ІТ у нас різко зросте державне замовлення. Ми пропонуємо понад тисячу місць державного замовлення додатково на ІТ-спеціальності. Це дуже важливо. І на це є потреба на ринку праці. Скорочується державне замовлення на правників, економістів", - сказала Гриневич.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У 2016 році скасовано позаконкурсний вступ і цільовий прийом до вузів, - Міносвіти

За її словами, так само будуть відбуватися зміни в державному замовленні відповідно до того, як буде на них реагувати і сам абітурієнт. І в цьому відмінність розподілу місць держзамовлення. Якщо раніше переважно це розподілялося виключно вручну між університетами, то зараз місце держзамовлення іде за абітурієнтом із високими балами ЗНО. Але при цьому на кожну спеціальність є визначений обсяг місць держзамовлення.

"У цій вступній кампанії ми визначаємо мінімальний і максимальний поріг державного замовлення для вищих навчальних закладів. Наприклад, якщо наші абітурієнти з високими балами ЗНО будуть обирати якийсь певний вищий навчальний заклад, то він зможе мати можливість трохи збільшити своє державне замовлення - коли вони приходять з цими місцями державного замовлення у цей вищий навчальний заклад. Але це також буде обмежуватися - не більше ніж 25% від того порогу держзамовлення, який був попередньо визначений для абітурієнтів", - уточнила міністр.

Також читайте: Для абітурієнтів із окупованого Росією Криму терміни складання українського ЗНО будуть продовжені, - Гриневич
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391026
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhOMFIwSXdXVXhTWnpsREx6Qk1NMUZ6UTBSUmRYUkRkekJNZWxGMk9VTjNNRXd6VW14MFIxQm1Ua01yTUZsSVVYTjBSMWN3V1V4UmMwaDZVV2gwUTJsTVpFZFhNRXd6VVhST1IwUXdXVWhTWjNSSFFUQmFZbEpxTTNwUmMzUkRPVEJNWXowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору