EN|RU|UK
 Політика України
  28124  112

 "Наша команда здатна багато зробити", - Порошенко доручив Саакашвілі взяти під особистий контроль будівництво дороги "Одеса-Рені"

Президент Петро Порошенко провів робочу зустріч із Головою Одеської обласної державної адміністрації Міхеілом Саакашвілі.

Глава держави позитивно оцінив його роботу і висловив упевненість, що "наша команда, надійним членом якої є Міхеіл Саакашвілі, здатна багато зробити", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Дивіться також: Саакашвілі - Луценку: У країні може бути тільки один Генпрокурор - це ти, Юро. Ми бачили, як завершують режими ті, хто керує прокуратурою в ручному режимі. ВІДЕО

Президент доручив Міхеілу Саакашвілі взяти під особистий контроль будівництво дороги "Одеса-Рені". Питання будівництва цієї дороги має далеко не регіональне значення. "Ми дуже сподіваємося, що цей шлях стане коридором, який з'єднує Одесу з Румунією - Констанцою, Варною, з Болгарією і це буде проект, в якому будуть задіяні, в тому числі, і кошти ЄС. Принаймні керівництво Румунії і Болгарії запевнило мене у своїй зацікавленості і участі в цьому проекті", - наголосив Петро Порошенко та висловив впевненість у тому, що будуть знайдені декілька джерел фінансування дороги.

Президент повідомив, що дав відповідні доручення щодо виділення коштів із Державного бюджету за рахунок Фонду регіонального розвитку та Одеської обласної ради для того, щоб співфінансування будівництва дороги було забезпечено і з місцевого, і з обласного бюджетів.

Читайте: Бальцеровича запросив в Україну Порошенко, і за свою роботу він грошей поки не отримував, - член Групи стратегічних радників Чех відповів Саакашвілі

Глава держави висловив упевненість, що будуть виконані вимоги Закону щодо перерахування коштів від перевиконання планів митного збору: "Прошу взяти це питання під персональний контроль і якщо, не дай Боже, буде в нас зрив фінансування, уповільнення темпів або пересунення тендерів на будівництво дороги - прошу інформувати мене особисто".

Глава держави також наголосив на необхідності пришвидшення та завершення в якомога стислі терміни будівництва нового митного терміналу. При цьому Президент відзначив успішний характер трансформацій, який пройшла Одеська митниця за останній рік.

Президент повідомив, що закликав Генерального прокурора невідкладно призначити нового прокурора області та зазначив, що в Одесі буде створений спеціальний підрозділ Антикорпуційного бюро.

"Створено всі умови для того, щоб продемонструвати і дати конкретний практичний результат. Можу запевнити вас, що ви маєте і підтримку Президента, і підтримку Прем'єр-міністра, і підтримку Уряду, який робить все можливе, щоб забезпечити найефективніше і найшвидше проведення реформ",- наголосив Петро Порошенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Луценко: "Обшуки в Одеській ОДА проводилися без моєї згоди, але в рамках закону"

Особливу увагу Президент приділив необхідності забезпечення функціонування Штабу Військово-морських сил України в Одесі та доручив губернатору надати повне сприяння в цьому питанні, включно із допомогою тим українським військовим морякам, які вийшли з Криму та залишилися вірними військовій присязі.

Петро Порошенко закликав Міхеіла Саакашвілі активізувати роботу щодо залучення та захисту інвестицій і створення сприятливих умов для розвитку туристичного потенціалу Одещини. "Йдеться про те, щоб ми створили з Одещини інвестиційно привабливий регіон. У тому числі, щоб ці інвестиції спрямовувалися в курортний напрямок". Президент наголосив, що те, як Одеса проведе цей курортний сезон - стане індикатором, лакмусовим папірцем для інвесторів.

У свою чергу, Голова Одеської ОДА подякував Президентові за підтримку і забезпечення правопорядку, особливо під час річниці трагічних подій 2 травня 2014 року. "Україна стала сильнішою на Одещині за рік", - сказав очільник Одещини та запевнив Президента в готовності працювати за напрямками, окресленими Главою держави, та досягати поставлених цілей.

"Згідно з нашими домовленостями з керівниками Румунії і інших прикордонних держав у нас почалися європейські проекти. Для Одещини це дуже корисні проекти - вони мають величезний потенціал для майбутнього не тільки Одещини, але й України. Це перша така міжнародна перемога в регіональному масштабі для розвитку, для того, щоб залучити європейські фонди на користь кожного мешканця цих регіонів", -зазначив Міхеіл Саакашвілі.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n391027
TUZsSVVYTk9RM2N3VEhKUmMwNUhTVEJNVEZKc2RFTTNNRnBaWjB4VFJGRnpPVU1yTUV4MlVYWjBRM2t3VEVGbk1FdzNVWFJPUXpFd1dVaFNhazVETmpCTU4xSnNlVVJSZG5SRE1EQk1RWFpNT1VObU1FdzNVbWRPUXlzd1dXcFJkR1JET1RCTWNsRjJibnBSYjJSRGR6Qk1SRkYxZEVOM01GbHFVWE4wUjFjd1RIWlNiR2xFVVc1T1IxY3dXVmhSZEdSSFZ6Qk1jM1pNT1VNd01FdzNVbWRPUXlzd1RGQlJkVWg2VVc1MFF6QXdURmhTWjJSRGQyWk9RMlV3VEZSUmRHUkhRakJaZWxGMWRFTjNTVTVES3pCTVNGRjFPVU4zTUZsSVVtZDBSMDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору