EN|RU|UK
 Політика України
  4768  38

 Уряд працює над розробкою рішень щодо підтримки невеликих фермерських господарств, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду із представниками аграрного бізнесу щодо обговорення актуальних питань подальшого розвитку агропромислового комплексу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ.

Читайте також: У Росії вирішили повернутися до ідеї колгоспів

"Хочу підкреслити абсолютну підтримку уряду, розуміння необхідності розвитку аграрного сектора, зокрема, створення умов для того, щоб ми нашу аграрну продукцію не лише сировиною відправляли, а орієнтувалися загалом на глибиннішу переробку, створювали додану вартість в Україні, розвивали можливості нашого внутрішнього ринку і, безумовно, підтримували експорт нашої продукції", - заявив Володимир Гройсман.

Як зазначається, уряд підтримує ідею розробки системи адресної цільової підтримки невеликих господарств до 500 га, про що домовлено на попередній зустрічі Володимира Гройсмана з представниками аграрного сектора під час його головування у Верховній Раді України, і розробляє необхідну нормативну базу. "Наша позиція незмінна в тому, що ми хочемо підтримувати фермерський рух в Україні", - зазначив він.

Учасники обговорення наголосили на необхідності виведення вітчизняних аграрних виробників "із тіні". Цьому сприятиме запровадження прозорої та справедливої системи оподаткування. Вони зауважили на необхідності підтримки дрібних господарств, зокрема, шляхом стимулювання кооперативів

Читайте також: G-7 схвалила результати енергетичних реформ в Україні

Представники аграрного бізнесу виявили зацікавленість у підтримці закладів професійно-технічної освіти для якісної підготовки фахівців.

Голова уряду запевнив представників аграрного сектора, що підтримує їх: "Я зацікавлений у тому, щоб аграрний сектор розвивався. Я зацікавлений у тому, щоб ви розширювали продукцію та поглиблювали переробку сировини. Я зацікавлений у тому, щоб ваша продукція була конкурентноспроможною, і готовий надавати підтримку дрібним виробниками через кооперацію. Я зацікавлений у тому, щоб система оподаткування була ефективною з точки зору наповнення бюджету", - наголосив він.

Сторони домовилися відновити діяльність робочої групи для напрацювання пропозицій щодо розв'язання ключових проблем галузі. Групу очолить профільний міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.Источник: https://ua.censor.net.ua/n391224
VEhrdlVYTk9RM293V1VSUmMwNUhRVEJhWWxKc00zcFJhemxIUVRCTU4xRjFaRWRDTUV4NlVYTk9RemxNZVM5U1oyUkhWekJNZGxKcVRrZENNRmw2VVhWMFF6RkpUa042TUV3M1VtZGtReTh3VERkUmRFNURkekJaUkZKblpFZERNRXhNVVhadWVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERFNE1GbFVVWFJrUjBFd1RIcFJkR1JIUVE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору