EN|RU|UK
 Економіка
  3859  9

 Печерський суд зняв арешт із майна топ-менеджера "Дельта Банку" Масюри, ​​- ЗМІ

30 травня 2016 року слідчий суддя Печерського районного суду Києва Тарасюк К. Е. своєю постановою задовольнив клопотання ВАТ "Іллічівський олійножировий комбінат" та зняв арешт, накладений на майно даного підприємства в рамках кримінального провадження, відкритого щодо посадових осіб ПАТ "Дельта Банк".

Про це повідомляє iPress.ua.

За інформацією видання, кримінальна справа, яка розслідується ГПУ, стосується зловживань колишнього першого заступника голови ради директорів "Дельта Банку" Віталія Масюри. Він, будучи одночасно співвласником низки компаній (в тому числі ВАТ "Іллічівський олійножировий комбінат") і топ-менеджером "Дельта Банку", видав своїм же компаніям кредити в сумі 1,2 мільярда грн, пише iPress.ua. Кредити ці видавалися під заставу. Однією з таких застав був цілісний майновий комплекс та земельна ділянка масложирового комбінату в м. Чорноморськ Одеської області (колишній Іллічівськ).

За інформацією iPress.ua, кредити, взяті компаніями Масюри, ​​повернуті не були, а заставне майно було виведено з-під застави за допомогою фіктивних договорів і фіктивних акредитивів. Збиток, завданий державному Фонду гарантування, за попередніми підрахунками, становить понад 646 млн грн. Сьогодні Віталій Масюра, який утік від українського слідства за день до оголошення йому підозри, живе у Великобританії.

Майно ВАТ "Іллічівський олійножировий комбінат" було заарештоване 28 квітня 2016 року постановою того ж Печерського районного суду м. Києва. Підставою для накладення арешту стала заява директора-розпорядника Фонду гарантування Костянтина Ворушиліна, який побоювався за долю даного майна.

Як повідомляє iPress.ua, в постанові від 28 квітня 2016 року суд розпорядився дане майно не просто заарештувати, а й передати на відповідальне зберігання Державі в особі державного підприємства "Одеське об'єднання шовківництва" Облшовк", який перебуває на балансі Міністерства аграрної політики та продовольства України .

Виконати цю постанову суду не вдалося: ні представників ГПУ, ні в. о. директора ДП "Облшовк", які приїхали 13 травня в м. Чорноморськ, на територію підприємства не пустили.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391265
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVV3hPUXpFd1RIWlNhazVIUXpCTVFXY3dTa2hSYzA1RE9UQk1iejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору