EN|RU|UK
 Суспільство
  1763  4

 Безкоштовний бізнес-тренінг для учасників АТО відбудеться в Києві

23 червня 2016 року о 10.00 у Києві відбудеться безкоштовний тренінг для учасників АТО "5 кроків зі створення дієвого бізнес-плану для малого та середнього бізнесу".

Про це Цензор.НЕТ повідомили у Фонді ветеранів і воїнів АТО, який є одним із організаторів заходу.

За словами волонтерів, курс передбачає не тільки навчання ветеранів АТО в галузі підприємництва, а й практичну допомогу в подальшому застосуванні набутих навичок.

Місія проекту - сприяння розвитку малих підприємств, створених ветеранами війни. Приклад інших країн і дослідження показали, що ветерани набагато більш схильні до створення приватного бізнесу, адже бойові дії допомогли їм розвинути в собі необхідні лідерські та підприємницькі якості; також це допомагає їм соціалізуватися, розвиватися самостійно, тим самим розвиваючи суспільство навколо себе.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Фотовиставки, присвячені героям АТО, відкрилися в аеропорту "Бориспіль". ФОТОрепортаж+ВІДЕО


"В Україні працює багато програм розвитку малого бізнесу, як основи економічного зростання країни. Але всі організації, що надають пільгові кредити, гранти та інвестиції, вважають за краще спілкуватися з підприємцями виключно на підставі переконливих бізнес-планів. Саме такі плани навчаться розробляти учасники тренінгу", - обіцяють організатори тренінгу.

Учасники тренінгу мають можливість отримати з перших рук інформацію щодо однієї з найпотужніших програм підтримки малого і середнього бізнесу - програми соціального інвестування WNISEF (інвестиційний фонд уряду США). Цей фонд надає пільгові кредити до 100 тисяч доларів на 3 роки під 5% у гривні підприємствам, для яких пріоритетним є створення нових робочих місць та соціальні проекти.


Деталі та реєстрація на сайті http://veteranua.org/

Місце проведення: Київ, вул.Кіото, 25, Бліц-Інформ.

Час проведення: 23.06.2016, 9:30-18:00
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391366
VEhrNGRrdzVRM2d3V21KUmREbERPVEJNV0ZKbldIcFJkamxIVnpCTVZGRjJPVWRCTUV4cVVteE9Remd3V1dKU2JHNTZVWFprUTNjd1RFeFNhRGxEZHpCTU0xRjJaRWRRWms1RGVUQmFZbEYxWkVkQ01GbDZVWFYwUXlzd1RFeFJkblJIUWpCTWRsSm5PVU15TUV4SVVYWjBRM2t3V1dKU2JHNTZVWE4wUXlzd1RIWlJkblJET1RCWlRGRjBaRWRCTUV4b09EQktSRkYyWkVkRE1FeHFVbWQwUXpFd1dVUlJkblJIUVRCTWFsSm5aRWRETUV4cVVtZzVRemt3VEVGbk1FdzNVWFk1UXpFd1dVUlJjMDVIUnpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору