EN|RU|UK
 Суспільство
  17615  149

 Марина Порошенко закликає депутатів ухвалити закон "Про освіту" щодо інклюзивної освіти. ВІДЕО

Кількість однодумців впровадження інклюзивної освітньої програми в Україні стає дедалі більше.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявила перша леді країни Марина Порошенко.

"Я мала виступ на парламентських слуханнях у Верховній Раді, які відбулись 9 грудня минулого року, щоб наші парламентарі почули, дійсно, наскільки це актуально (інклюзивне навчання. - Ред.), наскільки зараз вже назріла ця проблема в Україні. Тоді я запросила до Верховної Ради Ангеліну Чандарову - дівчину, яка має вроджені вади розвитку і дуже сильний характер. Вона зіткнулася з несправедливістю у своєму житті, коли вона отримала відмову у праві на навчання тільки тому, що вона має вади", - розказала Порошенко.

Читайте також: Буде різке збільшення держзамовлення на IT-спеціальності й скорочення юристів та економістів, - Гриневич про вступну кампанію до вищих навчальних закладів

"Хочу зараз звернутися до парламентаріїв, щоб вони дійсно підтримали законопроект "Про освіту", тому що ми втрачаємо час. І якщо сьогодні ми не приймемо цей законопроект, ми можемо втратити наступний навчальний рік", - зауважила перша леді.

"Я зустрічалася з директорами, завучами, учителями. Є така динаміка, яка сама вже говорить, наскільки поширення цих знань і цієї інформації притягує все більше і більше однодумців, які хочуть долучитися до впровадження цієї системи. 550 осіб, фахівців, педагогів, вже готові, дійсно, почати у себе цю освітню інклюзивну програму", - сказала вона.



Відзначимо, інклюзивна освіта - процес розвитку загальної освіти, який має на увазі доступність освіти для всіх, пристосування до різних потреб усіх дітей, що забезпечує доступ до навчання дітей із особливими потребами. В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей, яка забезпечує однакове ставлення до всіх людей, але створює особливі умови для дітей, що мають особливі освітні потреби.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Ми повинні ввести кодекс етики українського вчителя", - Гриневич




Источник: https://ua.censor.net.ua/v391420
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwWnpCS2VsRnpUa2RCTUV4cVVYWmtRM2RNZVM5UmRuUkhRakJNVEZKc2RFZERNRXhDT0RCS2VsSnNkRU01TUV3M1VtZGtRM2t3V21KU1ozUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору