EN|RU|UK
 Політика України
  44720  77
Матеріали за темою:

 "Комірна книга" Партії регіонів була передана Льовочкіним для того, щоб вдарити по людях Клюєва та Ахметова, - Чорновіл

Екс-нардеп і функціонер Партії регіонів (2004-2008) Тарас Чорновіл заявив, що найцікавіші речі щодо корупції з'являться, коли відкриються дані про "чорну касу" ПР з 2005 по 2009 рік.

Про це він заявив в ефірі "Громадського радіо", повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Матеріали "чорної бухгалтерії" ПР перетинаються зі справами щодо Майдану, - Ситник

"Я був у "Партії регіонів" із 2005 по 2008 рік. При чому навіть не весь час. Але за цей період я знаю, що і як відбувалося. Коли я побачив матеріали за середину 2012 року, це було те саме, що і в мої часи", - заявив Чорновіл.

"Що таке 2012 рік? Коли ми говоримо в контексті корупції, то це Янукович президент, Азаров прем'єр-міністр. Свій уряд, своя прокуратура. Підкуповувати нікого не треба. Час від часу треба заплатити десь у Конституційному суді, щоб вони прийняли відповідне рішення. Коли "засвітиться" 2010 рік, там буде дуже чітко видно, як приймалися рішення з приводу Конституції", - добавив екс-нардеп.

Також читайте: НАБУ починає ідентифікацію осіб, які фігурують у матеріалах щодо "чорної каси" ПР, - Ситник

"Відповідно, треба заплатити партії "Наша Україна", щоб вони продали свої квоти на місцевих виборах 2012 року. Це представництво партій, закріплене законом, у територіальних і дільничних виборчих комісіях. Представник партії віддає "пустографки" зі своїм підписом, печаткою в "Партію регіонів". Вони вписують кого завгодно. Формально це представники "Нашої України". Владу "Партії регіонів" у моєму Дарницькому виборчому окрузі приблизно з 30 членів територіальної комісії представляло 20. Формально вони мали там одного", - зазначив Чорновіл.

"З 2005 по 2009 рік президент (Віктор Ющенко. - Ред.) був не свій, уряд - не свій, міністрів треба купувати. Тому найцікавіші речі по корупції ми побачимо, коли відкриються списки з 2005 по 2009 рік", - наголосив Чорновіл.

Також політик заявив, що нардепу Сергію Лещенку не варто оприлюднювати частину документів із "чорної бухгалтерії" регіоналів. "Лещенко краще їх зараз не публікував би, тому що засвічений механізм. Вони відразу сполошилися. Там вже вироблена система захисту. Юридично тепер навряд чи вдасться когось притягнути", - зазначив Чорновіл.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: НАБУ вживає заходів щодо недопущення виїзду з країни людей, що фігурують у "чорній бухгалтерії" ПР, - Ситник. ВІДЕО

"Але йдеться про матеріали Трепака, який про них сказав, але ніде їх не представляв, а передав до НАБУ. Чому Трепак? І чому точно будуть ще документи? Насправді Віктор Трепак, який подав ці записи, якому їх передали, я думаю, з "Партії регіонів", є людиною неймовірно ображеною на Порошенка. Спочатку звільнили з голови СБУ його шефа і доброго друга Валентина Наливайченка, потім створили умови, коли вдалось піти йому. Його підозрювали в тому, що він може бути прив'язаний до певних моментів, які пов'язані з Наливайченком. Там є дуже серйозні підозри. Вони не були ніким доведені, але достатні, щоб не залишати людину головою спецслужб. Очевидно, Трепак не мав жодного відношення до цих речей, але йому пояснили, що він був у занадто близькому контакті", - добавив екс-регіонал.

На питання журналіста, хто передав Трепаку матеріали "чорної бухгалтерії" регіоналів, Чорновіл заявив, що "я можу тільки припускати".

"Давайте подивимося, як створювався "Опозиційний блок". Був запит суспільства, щоб в наступному парламенті не було комуністів і "Партії регіонів". Зрозуміло було, що треба щось робити. Я не знаю, яким чином Президент (Петро Порошенко. - Ред.) пояснював декому з лідерів "Партії регіонів", чому їм не бажано йти. Але вони зрозуміли і не пішли.

Буквально в останні дні, коли можна було висуватися, Льовочкін зумів таки встигнути зорганізувати партію "Опозиційний блок", провести з'їзд і висунути туди людей. Там пройшли окремі люди ахметовської групи, але через якийсь час стало вже не так страшно, вони створили карикатурний "опозиційний уряд". Там були всі, окрім людей Льовочкіна, який вважав, що він врятував "Партію регіонів" під новим обличчям і провів її у ВР. Він зараз хоче повернути свою потужність, інших відсторонити", - заявив екс-нардеп.

Читайте також: Лещенка викликали на допит в НАБУ у зв'язку з оприлюдненням "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

"Я припускаю, що "комірна" книга "Партії регіонів" була передана ним (Льовочкіним. - Ред.) для того, щоб максимально сильно вдарити по людях Клюєва, Ахметова", - резюмував Чорновіл.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n391421
TUZsbVVYWjBSMEV3VEROUmMwTkVVWFYwUTNjd1dVaFJjME5FVW1kT1F6RXdURkJTYkhSREt6Qk1NMUZ6VGtNM01GcGlVWE5wT0hZd1NrUlNhR1JET0RCTVdGSm5kRU1yTUV4S09EQktjbEYxT1VkUE1GcFVVWE5wUkZGclRrTTVNRXhVVW1kT1IxY3dUR3c0TUVwMlVtcE9ReXN3VEV4UmRuUkhTREJNY2xKc2RFTTVaazVEYmpCTU4xSm5Ua001TUV3M1VYTjBSMWN3VEhObk1FdE1VWE5PUjBFd1RFUlNaMU00ZGpCS0wxRnZRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору