EN|RU|UK
 Політика України
  3617  38

 Порошенко на молитовному сніданку нагадав про переслідування вірян і утиски їхніх прав на окупованих територіях Криму і Донбасу

Президент Петро Порошенко взяв участь у П'ятому національному молитовному сніданку і помолився разом з його учасниками за мир і єдність в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Адміністрацію Президента.

Глава держави зазначив, що він вперше на такому молитовному сніданку і висловив надію, що відтепер це стане традицією. "Молитовні сніданки з участю представників релігійних організацій, державних діячів, політиків, урядовців, бізнесменів є доброю та багаторічною традицією в багатьох демократичних країнах. Тепер ця традиція приживається і в нас, в Україні, у найдраматичніші часи нашої новітньої історії, - сказав Президент.

Президент подякував всім, хто, незалежно від конфесії, молиться за українську армію, за наших захисників. "У цей час, коли країна бореться проти російського агресора, особливо гостро відчувається потреба у єдності заради миру, свободи, гідного майбутнього. А це може відбутися лише тоді, коли різні люди, з відмінними поглядами і позиціями, об'єднуються у спільній молитві до Господа за мир та злагоду на українській землі", - звернувся Петро Порошенко до учасників молитовного сніданку.

Глава держави закликав до згуртованості у справах, збереження та підтримки суспільної злагоди заради європейського майбутнього нашої держави. Порошенко зазначив, що зараз в Україні від рук російських агресорів гинуть найкращі сини й дочки нашої землі - захисники Вітчизни. Страждають мирні мешканці Донбасу. Сотні тисяч українських громадян з вини Кремля вимушені залишити свої домівки. Нелегко мешканцям тих територій, які межують з окупованими бойовиками районами, які живуть у так званій сірій зоні на лінії розмежування. Ще тяжче переважній більшості тих людей, які перебувають під окупацією.

Читайте також: Порошенко став почесним громадянином Верони

"В таке лихоліття особливо багато людей звертаються за підтримкою до Бога, молячись про зупинення війни", - сказав Президент і нагадав слова Ісуса: "Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться".

"Ми робимо все для встановлення миру на українській землі", - зауважив Глава держави.

Однак, зазначив Президент, в агресора Росії інші плани: на окупованих територіях відбувається тотальне порушення прав людини, в тому числі і цілеспрямоване обмеження релігійної свободи; переслідування вірян та утиск їхніх прав. Насамперед це стосується греко-католиків, православних Київського Патріархату, протестантів, мусульман, іудеїв. Цілеспрямовані напади супроводжуються викраденнями, побиттям, катуванням, погрозами, захопленнями храмів та молитовних будинків, соціальних та реабілітаційних центрів.

Також читайте: Ми робимо все, щоб не було нових хвиль мобілізації, - Порошенко

"Як ніколи важливою є позиція тих християн, які йдуть захищати рідну землю, пам'ятаючи слова із Святого Письма: "Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх", - наголосив Глава Української держави.

Президент зауважив, що проведення молитовного сніданку є чудовою нагодою для спілкування та повного порозуміння і наголосив на важливості участі у ньому вітчизняних та зарубіжних політиків, урядовців, представників Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n391463
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору