EN|RU|UK
 Політика України
  7959  38

 Пайєтт привітав прийняття Радою конституційних поправок щодо судової реформи: Це історичний день і великий крок уперед

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт привітав затвердження Верховною Радою судової реформи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це посол написав у своєму мікроблозі Twitter.

"Історичний день. Вітаємо затвердження Радою конституційних поправок щодо судової реформи; великий крок уперед на європейському шляху України", - написав він.

Також читайте: Рада схвалила зміни до Конституції в частині правосуддя. ВIДЕО

Також він зазначив, що США готові підтримувати реалізацію і подальшу роботу з перетворення судової влади в незалежну, підзвітну та ефективну структуру.

Нагадаємо, з часів закінчення Революції гідності українська влада проголосила курс на проведення кардинальних змін у країні. Серед заявлених реформ була й судова. Зокрема, в кінці жовтня 2015 року Конституційна Комісія схвалила остаточний варіант проекту змін до Конституції в частині правосуддя. 28 січня 2016 року Верховна Рада направила в КС проект змін до Конституції в частині правосуддя. А вже 1 лютого КС визнав конституційним цей проект змін до Конституції. І 2 лютого 2016 року Верховна Рада схвалила зміни до Конституції в частині правосуддя в першому читанні.

2 червня Рада прийняла законопроект про судоустрій і статус суддів, поданий Порошенком. Законопроект Порошенка істотно змінює структуру судової системи України, процедуру призначення, звільнення і притягнення до відповідальності суддів. Для остаточного закріплення змін у судовій системі Рада повинна затвердити у другому читанні та в цілому зміни до Конституції.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n391512
VEhrdlVXNDVRM2N3VEc1U2JFNUhRekJaU1haTU9VTmhNRXczVVhaa1IwSXdXVXhSZFU1SFF6QlpVRkpvZEVkWE1GazVPREJaU0ZKbk9VTXdNRXczVVhOMFEzZEpUa2RCTUV4WVVtaE9ReXN3V1VSUmRrNURkMlpPUTFNd1MwSTRNRXRJVVhGT1ExRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору